-
Németh Dani a Vidinél marad
A Vidi a Németh Dániel szerződésében szereplő opciót lehívva kivásárolta a gólerős támadót a ZTE FC-től, így a csatár továbbra is a Videoton FC Fehérvárt erősíti majd.
2026.06.18. -
DKKA évadzáró
Június 17-én, szerdán 18 órától a Tóvárosi Általános Iskola tornatermében tartja ünnepélyes szezonzáróját a DKKA. Az eseményen átadják a jó tanuló, jó sportoló és az év edzője díjat is. Az évzáróra szeretettel várják a játékosokat, edzőket és családtagokat.
2026.06.17. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Már elérhető a Videoton FC Fehérvár értékesítésére kiírt pályázat
Székesfehérvár Önkormányzata 2025 júniusában vette meg – a korábbi tulajdonos ajánlata nyomán 1 forintért – a Videoton FC Fehérvárt működtető kft-t. A város már akkor szigorú feltételeket határozott meg: a legfontosabbak ezek közül, hogy az Önkormányzat nem tudja és nem is akarja közpénzből finanszírozni a felnőtt, profi labdarúgócsapatot, és ezzel összefüggésben maximum egy szezon erejéig kíván tulajdonosa lenni a Klubnak.
A vonatkozó jogszabályi előírások keretei között, az elmúlt hónapokban zajlott előkészítés eredményeképpen a Közgyűlés május 22-i, pénteki ülésén új, egyfordulós pályázatot írt ki a Videoton FC Fehérvárt működtető kft. értékesítésére, melynek célja, hogy a Videoton FC Fehérvár hozzáértő, gondoskodó és biztos kezekbe kerüljön.
Ennek érdekében a pályázat a konkrét pénzügyi és jogi garanciák mellett további – az értékelésnél súlyozott – szempontot is tartalmaz, melyeknek köszönhetően a remények szerint versenyhelyzet alakulhat ki a pályázók között, és így legjobb döntés születhet a Székesfehérvár identitása szempontjából is fontos sportklub további működéséről.
A Közgyűlés döntése értelmében Székesfehérvár Önkormányzata az üzletrész értékesítése esetén a jövőben is konstruktív partnere kíván maradni a Társaságnak, hogy az új tulajdonossal együttműködve megvalósuljon egy fenntartható, sikeres klubmodell, ami biztosítja a fehérvári labdarúgás jövőbeni fennmaradását és fejlődését.