labdarúgás

2017.04.15 |
| 2024.03.16. 20:08:13 |

Ismét bizonyítottak a székesfehérvári Főnixes gyerekek

Szombaton a BVSC kupán léptek pályára a fehérvári sportegyesület növendékei. Az U7-es korosztályban 6 csapat mérte össze tudását. A Főnix Gold FC megnyerte a tornát, maguk mögé utasították mások mellett a házigazda és a Soroksár csapatát is.
| 2024.03.16. 19:52:32 |

Christensen találatával győzött a Vidi Kecskeméten és biztos harmadik a tabellán

A harmadik helyen álló Fehérvár 1-0-ra nyert szombaton a Kecskemét otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójában. A következő meccse március 29-én lesz a Vidinek, amikor a Puskás otthonába látogat majd a csapat.
Kecskeméti TE - Fehérvár FC 0-1
| 2024.03.12. 07:34:41 |

Győzelemmel indította a tavaszt a MÁV Előre labdarúgócsapata

Rendkívül fontos három pont megszerzésével indította a MÁV Előre SC férfi U19-es labdarúgócsapata a tavaszi szezont a Fejér Vármegyei I. osztályú bajnokságban. Sárosd U19 – MÁV Előre SC U19 2-4
| 2024.03.10. 17:50:51 |

Pont nélkül maradtunk hazai pályán a vasárnap délutáni rangadón

Nem sikerült a győzelem vasárnap délután a Sóstón a Ferencváros ellen, amely Varga Barnabás két góljával 2-0-ra nyert Fehérváron a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában és ezzel a Paksot megelőzve a tabella élére állt.
Fehérvár FC - Ferencvárosi TC 0-2 (0-1)
| 2024.03.07. 12:49:29 |

Labdarúgó NB I - Vidi - Fradi rangadó lesz vasárnap délután a Sóstón

Székesfehérváron a Sóstói Stadionban rendezik a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójának rangadóját: a címvédőként második Ferencváros érkezik a városba és a harmadik Fehérvár FC vendége lesz. Vasárnap 15:30-kor 113. alkalommal mérkőzik meg a Vidi az FTC-vel az élvonalban.
| 2024.03.04. 06:42:00 |

Szurkolói ankétot rendez március 5-én a Fehérvár FC a Városházán

Március 5-én, kedden délután szurkolói ankétot tart a Fehérvár FC Bartosz Grzelak vezetőedző részvételével a Városháza Dísztermében. Az eseményen szurkolóinkat 16:45-től várják a helyszínen, 17 órától pedig feltehetik kérdéseiket a csapat vezetőedzőjének.
| 2024.03.03. 21:04:19 |

Elvett szabályos gól és kapufák - nem érdemelt vereséget a Vidi Újpesten

Hiába játszott sokkal jobban a hazai csapatnál, nem távozhatott győztesen a Fehérvár FC az Újpest otthonából, és ebben fontos szerepet játszott annak a szabályos gól elvétele is, amit a játékvezető érvénytelenített a VAR segítségével a mérkőzés 63. percében, 0-0-ás állásnál. Újpest FC - Fehérvár FC 2-0 (0-0)
| 2024.03.01. 16:30:45 |

Az Újpest FC otthonába látogat vasárnap a Vidi

Az OTP Bank Liga NB I 23. fordulójában az Újpest FC otthonába látogat a Fehérvár FC március 3-án, vasárnap 19 órakor. A fehérvári szurkolók a találkozóra elővételben ezen az online felületen vásárolhatnak belépőt.
| 2024.02.18. 18:04:22 |

Vidi győzelem a Debrecen ellen - első bajnokiját játszotta idén otthon a Fehérvár FC

A Fehérvár FC két fontos győzelem után újabb lépést tett a harmadik hely megszilárdításáért. A Sóstói Stadionba a Debreceni VSC érkezett a hazai évnyitóra, és a Vidi ha nehezen is, de itthon tartotta a három pontot. A mérkőzesen egyetlen gól döntött, Christensen büntetőből volt eredményes.
| 2024.02.14. 14:57:40 |

Vasárnap a DVSC ellen kezdi hazai pályán a tavaszi szezont a Fehérvár FC

A Fehérvár FC két fontos győzelem után újabb lépést tehet a harmadik hely megszilárdításáért február 18-án, vasárnap. A Sóstói Stadionba ezúttal a Debreceni VSC látogat, akik döcögős tavaszi rajt után szeretnének jól szerepelni Székesfehérváron.