Sporthírek

/ 2021.04.17. 18:55:11 |

Száz pont közelébe jutva vette el a Debrecen pályaelőnyét az Alba Fehérvár

A kosárlabda-bajnokság rájátszásának első meccsén az első két negyed után két ponttal vezetett a fegyelmezetten játszó Alba Fehérvár a DEAC otthonában. A harmadik negyed elején elhúztak a fehérváriak, a negyedikben pedig öt perc alatt el is döntötték a meccset. Ezzel 1-0-ra vezet az Alba a három győzelemig tartó párharcban, folytatás kedden itthon.
/ 2021.04.16. 22:06:50 |

Megszerezte első győzelmét a MÁV Előre a rájátszásban

A MÁV Előre-BERICAP a harmadik torna rendezőjeként tét nélkül lépett pályára a bajnokság megnyeréséért még versenyben lévő TFSE ellen a női röplabda NB I 1-3. helyért zajló szakasz péntek esti mérkőzésén. A kezdés előtt Farkas Mihály, a hazai csapat vezetőedzője virággal búcsúztatta Ancsin Kittit, Deli-Germann Olgát és Hackl Szilviát, akik a szezon zárultával befejezik aktív pályafutásukat. De maga a vezetőedző is búcsúzik...
/ 2021.04.16. 20:30:02 |

A Budapest Honvéd otthonában lép pályára a MOL Fehérvár FC vasárnap délután

Április 18-án, vasárnap 17:30 órai kezdettel Budapest Honvéd vendége lesz a MOL Fehérvár FC. Ebben a szezonban egy döntetlen és egy vereség a Vidi mérlege a piros-feketékkel szemben, így van miért visszavágni a fővárosiaknak. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.
/ 2021.04.16. 11:06:10 |

Kezdődik a kosárlabda-rájátszás, a Debrecenen kellene túljutnia az Albának

Szombaton Debrecenben léppályára az Alba Fehérvár a kosárlabda-bajnokság rájátszásában. A DEAC ellen idegenben kellene legalább egyszer nyerni ahhoz, hogy a három győzelemig tartó párharcból az Alba jusson tovább. Ez az alapszakaszban sikerült, de a hajdúságiak az esélyesebbek.
/ 2021.04.15. 20:33:39 |

Legyőzte az MTK-t és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe a Mol Fehérvár

A kupaelődöntőben az MTK vendége volt a Mol Fehérvár. Korán vezetést szerzett a Vidit a bajnokságban kétszer is legyőző fővárosi csapat, de Bolla még az első félidőben egyenlített. A másodikban pedig Nikolics szerezte meg a győztes gólt, ezzel ott lehet a döntőben Szabics Imre csapata. Ellenfele az az Újpest lesz, amelyet eddig a szezonban háromszor vert simán a Vidi.
/ 2021.04.13. 10:16:47 |

Dr. Tálos Pétert választották a MÁV Előre Sport Club új elnökének

Rendkívüli közgyűlést tartott a MÁV Előre Sport Club, amelynek legfontosabb napirendi pontja az új elnök személyének megválasztása volt. Nagy Róbert leköszönő elnök helyét dr. Tálos Péter, a Foxconn csoport magyarországi alelnöke veszi át.
/ 2021.04.13. 10:08:41 |

23 egyesületet 19,5 millió forinttal támogat a városi Sport Alap

A városban 23 egyesület összesen 19,5 millió forint támogatást kap a Sport Alapból. A fennmaradó 7 millió forint keretösszegre pályázatot ír ki az Önkormányzat, támogatást nem igényelt szervezetek számára.
/ 2021.04.13. 08:23:58 |

Öttusa - kedden már úszással kezdett a műtéten átesett Kovács Sarolta

Tizenkét nappal a porcműtéte után kiszedték a varratokat az öttusázó Kovács Sarolta térdéből, így a 2016-os év egyéni világbajnoka kedd reggeli úszással megkezdhette a fokozatos felkészülést a tokiói olimpiára.
/ 2021.04.12. 19:31:00 |

Sikeres porcműtét után kedden már úszhat Kovács Sarolta

Tizenkét nappal a porcműtéte után kiszedték a varratokat az öttusázó Kovács Sarolta térdéből, így a 2016-os év egyéni világbajnoka kedd reggeli úszással megkezdheti a fokozatos felkészülést a tokiói olimpiára – jelentette az MTI.
/ 2021.04.10. 19:12:34 |

"Szokásos" sima Vidi-győzelem az Újpest ellen a bajnokságban

Harmadszor játszott a szezonban az Újpesttel a Mol Fehérvár, és akárcsak az első két alkalommal, ezúttal is kiütéssel verte ellenfelét. Szabics Imre első hazai meccsén Nikolics és Petrjak is duplázott, így 4-0-ra nyert a Vidi, amely csütörtökön a Magyar Kupa elődöntőjében játszik legközelebb.
/ 2021.04.07. 14:58:41 |

Egy ponttal kapott ki a Szolnoktól az Alba a kupa negyeddöntőjében

A kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjének első mérkőzését játszotta Budapesten az Alba Fehérvár és a Szolnoki Olaj. Végig szoros volt a csata, az utolsó negyedben is felváltva vezettek a csapatok. A végjátékból a kevesebbet hibázó és szerencsésebb Szolnok jött ki jobban, így az Alba nem jutott be a négy közé.
/ 2021.04.06. 17:06:00 |

Oda a bizalom: váratlanul kirúgta Antti Karhulát a Hydro Fehérvár AV19

Nemrég még arról nyilatkoztak a fehérvári hokicsapat vezetői, hogy a jövőben is az idei edzői stáb folytatja a munkát a Volánnál. A Magyar Kupa döntője után azonban "bizalomvesztés" alakult ki Antti Karhulával szemben, így immár azt jelentették be, hogy a finn edző távozik Fehérvárról.
/ 2021.04.04. 18:16:59 |

Gól nélküli döntetlennel mutatkozott be a Vidi kispadján Szabics Imre

A Kisvárda otthonában játszotta első mérkőzését a válogatott szünet után a bajnokságban a Mol Fehérvár. Az új vezetőedző, Szabics Imre bemutatkozása is volt a meccs, amelyen az első félidőben emberhátrányba került a Vidi, Fiola kiállítása után. A hazaiak nem tudták kihasználni a létszámfölényt, a fehérváriaknak pedig nem volt komoly helyzetük, így gól nélkül ért véget a találkozó.
/ 2021.04.03. 20:26:21 |

Hosszabbításban kapott ki a Magyar Kupa döntőjében a Volán

A jégkorong Magyar Kupa döntőjében az ICEHL-ben edződő Hydro Fehérvár esélyesebbnek számított az Erste-ligában játszó Debrecennél, még úgy is, hogy utóbbi volt a házigazda. Rendkívül fordulatos meccsen a harmadik harmadban Hargrove mesterhármasával kétgólos hátrányt fordított előnyre a Volán, a végén mégis a DEAC örülhetett, mert egyenlített és hosszabbításban a győztes gólt is megszerezte.
/ 2021.04.02. 17:57:35 |

Megverte a Jegesmedvéket, bejutott a kupadöntőbe a Hydro Fehérvár AV19

Debrecenben játsszák a jégkorong Magyar Kupa meghívásos négyes döntőjét, amelyben először a hazaiak győztek 2-1-re a Ferencváros ellen. Utána következett a Fehérvár-Miskolc mérkőzés, amit a fokozatosan belemelegedő Volán nyert meg. Így szombaton a DEAC ellen döntőzhet a fehérvári hokicsapat.