Hivatali telefonkönyv

2020.11.19. |
Körzetszám: 22

E-mail használata: név@pmhiv.szekesfehervar.hu
  telefonszám email cím
Polgármester    
Dr. Cser-Palkovics András polgármester 537-100 polgarmester
Polgármesteri Tanácsadók fax: 316-569  
Csanády László főtanácsadó 537-100 csanady.laszlo
Fűrész István tanácsadó 537-227 furesz.istvan
Gerebics Dávid 537-615 gerebics.david
Horváth András György 537-615 horvath.andras
Töll Konrád 537-615 toll.konrad
Zentai Zsolt 537-615 zentai.zsolt
Titkársági Főosztály    
Dr. Medgyesi Zsuzsanna főosztályvezető 537-227 medgyesi.zsuzsanna
Kerner Andrea Krisztina 537-100 kerner.andrea
Listár Beáta 537-100 listar.beata
Peresztegi-Nagy Zsófia 537-615 peresztegi-nagy.zsofia
Szabó Barbara 537-615 szabo.barbara
Halász Etelka 537-664 halasz.etelka
Alpolgármesterek és titkárságok    
Lehrner Zsolt alpolgármester 537-102 lehrner.zsolt 
Biró Alexandra 537-102 biro.alexandra
fax 537-210
Róth Péter alpolgármester 537-204 roth.peter
Janovics Bernadett 537-105 janovics.bernadett
Deák Ferenc 537-105 deak.ferenc
fax 537-226  
Mészáros Attila alpolgármester 537-104 meszaros.attila
Dr. Perényiné Müller Judit 537-607 muller.judit
Jegyző, aljegyző és titkárságok    
Dr. Bóka Viktor jegyző  537-103 jegyzo
Kosztics Ágnes 537-103 kosztics.agnes
fax 316-569  
Dr. Kovács Adrien aljegyző 537-120 drkovacs.adrien
Jandrók Ágota 537-120 jandrok.agota
Fejlesztési és Projektmenedzsment Főosztály    
Krecsmár Zsuzsanna főosztályvezető 537-151 krecsmar.zsuzsanna
Körtvélyes Tivadarné 537-151 kortvelyes.anna
Balázs Annamária 537-671 balazs.annamaria
Csizmadia Gergely 537-620 csizmadia.gergely
Farkas Dóra 537-622 farkas.dora
Gyarmati Máté 537-609 gyarmati.mate
Jakab Csaba 537-605 jakab.csaba
László Viktória 537-626 laszlo.viktoria
Nagypál Viktória 537-619 nagypal.viktoria
Ortner Aliz Virág 537-191 ortner.aliz
Tóth Nóra 537-613 toth.nora
Dr. Werger Marianna 537-248 werger.marianna
Ellenőrzési Iroda    
Varga-Tácsi Hajnalka irodavezető 537-187 tacsi.hajnalka
Cseh Simon Zoltánné 537-297 cseh.simon.zoltanne
Hánis Józsefné 537-254 hanis.jozsefne
Harsányi Andrea 537-601 harsanyi.andrea
Vadász Zoltánné 537-297 vadasz.zoltanne
Főépítészi Iroda fax: 537-623  
Lantay Attila főépítész 537-228 lantay.attila
Balogh Ákos 537-114 balogh.akos
Czikora József 537-124 czikora.jozsef
Horváth Krisztina 537-205 horvath.krisztina
Sagát Ágnes 537-114 sagat.agnes
Schmidt Nóra Anna 537-108 schmidt.nora
Sitkei Szilvia 537-206 sitkei.szilvia
Turóczi Tünde 537-205 turoczi.tunde
Főkertészi Iroda    
Györök Orsolya 537-133 gyorok.orsolya
Közterület-felügyelet fax: 537-129 kozterulet
Nagypál Róbert irodavezető 537-181 nagypal.robert
Biró József 537-127 biro.jozsef
Fekete Enikő 537-127  fekete.eniko
Simonné Mátyás Melinda 537-127 matyas.melinda
Balog Tamás    
Berta Zsolt János    
Búsi Sándor    
Csép Tamás    
Deák Róbert
Gál László    
Harth Krisztián    
Horváth Balázs    
Hüvely Csaba
Koncz Tamás    
Kozora Károly Róbert    
Krizsa Zsolt    
Kunyik Gábor    
Molnár Bence Ferenc    
Molnár Róbert    
Nagy Péter    
Polczer Lőrinc    
Sógorka Attila    
Varga József    
Vincz Krisztina    
Társaságfelügyeleti Iroda    
Sulyok János irodavezető 537-246 sulyok.janos
Kovács Miklós 537-260 kovacs.miklos
Mészáros Nóra 537-260 meszaros.nora
Jogi Főosztály    
Informatikai, Adatvédelmi és Iratkezelési Iroda fax: 314-264
Dr. Erdélyi Éva mb. irodavezető 537-635 erdelyi.eva
Bankó Nikoletta 537-213 banko.nikoletta
Bocskáné Csordás Anett 537-212 csordas.anett
Bosznai Zsolt 537-139, 158 bosznai.zsolt
Kocsis Ildikó Gabriella 537-636 kocsis.ildiko
Kötél Dénes 537-244 kotel.denes
Dr. Ponta Brigitta 537-180 ponta.brigitta
Takács Beatrix 537-649 takacs.beatrix
Vágner Brigitta 537-214 vagner.brigitta
Jogi Iroda    
Dr. Kulák Andrea irodavezető 537-299 kulak.andrea
Dr. Farkas Anita 537-220 farkas.anita
Dr. Kállai Erika 537-610 kallai.erika
Dr. Monostori Szilvia 537-640 monostori.szilvia
Dr. Poór Ildikó 537-682 poor.ildiko
Dr. Sashalmi Gergely 537-608 sashalmi.gergely
Közbeszerzési Iroda fax: 537-160  
Dr Bárdos Katalin irodavezető 537-295 bardos.katalin
Czabán Bernadett 537-604 czaban.bernadett
Ébner Balázs 537-150 ebner.balazs
Nagyné Hegyesi Erzsébet 537-644 hegyesi.erzsebet
Pataki Ildikó 537-661 pataki.ildiko
Szentgyörgyi László Roland 537-296 szentgyorgyi.laszlo
tárgyaló 537-116  
Vagyongazdálkodási Iroda    
Dr. Varga Márta irodavezető 537-186 varga.marta
Bóbis Ildikó 537-264 bobis.ildiko
Cseh Bognárné Sellei Ildikó 537-190 csehbognarne.ildiko
Kiszely Csabáné 537-276 kiszelyne.gabi
Landiné Horváth Éva 537-121 landine.eva
Mezei Judit 537-253 mezei.judit
Rigó Ferenc 537-676 rigo.ferenc
Lakáscsoport    
Somogyi Zsuzsanna lakáscsoport vezető 537-611 somogyi.zsuzsa
Braun Tímea 537-612 braun.timea
Szijjártó Zsuzsanna 537-149 szijjarto.zsuzsanna
Illésné Molnár Zsuzsanna 537-115 molnar.zsuzsanna
Humán Szolgáltatási Igazgatóság    
Móricz Zsuzsanna igazgató 537-266 moricz.zsuzsanna
Szatzker Éva 537-152 szatzker.eva
Kulturális Intézményi és Civil Kapcsolatok Főosztálya    
Pálóczy Renáta főosztályvezető 537-196 paloczy.renata
Egészségügyi, Oktatási és Szociális Intézményi Iroda    
Dr. Solymos Krisztina Szonja irodavezető 537-143 drsolymos.krisztina
Bakos Erika 537-176 bakos.erika
Farkas-Dobai Diána 537-144 dobai.diana
Pallag Ildikó 537-262 pallag.ildiko
Pravetz Antalné 537-119 pravetz.erika
Tóthné Szabó Krisztina 537-119 tothne.krisztina
Közművelődési és Civil Kapcsolatok Irodája    
Hamvasi Mercédesz Mária irodavezető 537-153 hamvasi.mercedesz
Arany-Magyar Kinga 537-156 aranymagyar.kinga
Boda Szilvia 537-155 boda.szilvia
Heim Ildikó 537-197 heim.ildiko
Novothny Dorottya 537-673 novothny.dorottya
Lengyel Zsófia Éva   lengyel.zsofia
Markovic Anita   vegvari.anita
Kommunikációs Főosztály    
Stettler Zsuzsanna 537-134, 234 stettler.zsuzsanna
Csordás Csilla 537-134, 234 csordas.csilla
Fejér Tamás 537-134, 234 fejer.tamas
Fraller Ildikó 537-134, 234 fraller.ildiko
Havasi Tímea 537-134, 234 havasi.timea
Molnár Artúr 537-134, 234 molnar.artur
Simon Erika 537-134, 234 simon.erika
Torma Kinga Regina 537-134, 234 torma.kinga
Szervezési Iroda    
Samu Miklós Kálmán irodavezető 537-672 samu.miklos
Magony Tamás 537-247 magony.tamas
Dr. Nagyné Ferenczy Eleonóra 537-678 ferenczy.nora
Ruffné Ulakcsai Veronika 537-110 ulakcsai.veronika
Taupert Szilvia 537-154 taupert.szilvia
Hatósági Főosztály    
Dr. Kincses Zsolt Dávid főosztályvezető 537-118, 537-670 kincses.zsolt
Adóiroda fax: 537-277 adoiroda
Déri László Gábor irodavezető 537-281 deri.laszlo
Balog Judit 537-282 balog.judit
Berzéthy Ágnes 537-282 berzethy.agi
Bíró Sándorné 537-285 biro.sandorne
Borosné Kocsis Erika 537-283 kocsis.erika
Fodor József 537-294 fodor.jozsef
Földi Nikolett 537-286 foldi.nikolett
Gálné Dr. Szepesi Krisztina 537-280 szepesi.krisztina
Herczeg Edina 537-286 herczeg.edina
Horváth Márta 537-284 horvath.marta
Kacsó Csilla 537-279 kacso.csilla
Kőszegi Krisztina 537-269 koszegi.krisztina
Kőszegi-Moór Marianna 537-291 koszegi-moor.marianna
Lukács Istvánné 537-284 lukacs.istvanne
Nánási Ágnes 537-279 nanasi.agnes
Oláh Melinda 537-280 olah.melinda
Pápai Mariann 537-278 papai.mariann
Pesti Gabriella 537-280 pesti.gabriella
Szántó Ilona 537-111 szanto.ilona
Sziládiné Varga Valéria 537-289 varga.valeria
Sztányiné Kis Ildikó 537-282 sztanyine.ildiko
Dr. Tóth Ildikó 537-290 drtoth.ildiko
Tőke Zsolt 537-218 toke.zsolt
Varga Edit 537-286 varga.edit
Varga Csaba 537-218 varga.csaba
Anyakönyvi és Címregiszter Iroda   anyakonyv
Papp Csilla irodavezető 537-175 papp.csilla
Bakiné Szõke Valéria (anyakönyvvezető) 537-208 szoke.valeria
Bárándi Lászlóné (hagyatéki ügyintéző) 537-274 barandi.laszlone
Burján Cintia 537-128 burjan.cintia
Erősné Komáromi Gyöngyi (anyakönyvvezető) 537-207 komaromi.gyongyi
Fischerné Árpási Edit (hagyatéki ügyintéző) 537-142 arpasi.edit
Gróber-Ambrus Renáta (anyakönyvvezető) 537-273 ambrus.renata
Izsó Gertrúd 537-265 izso.gertrud
Kiss Beáta (anyakönyvvezető) 537-643 kiss.beata
Pap Tiborné (anyakönyvvezető) 537-209 pap.tiborne
Pordán Mariann 537-265 pordan.mariann
Tankó Georgina (anyakönyvvezető) 537-222 tanko.georgina
Borbély Ildikó 537-195 borbely.ildiko
Pintér Júlia (címregiszter ügyintéző) 537-675 pinter.julia
Rétfalvi Andrea (címregiszter ügyintéző) 537-162 retfalvi.andrea
Igazgatási és Környezetvédelmi Iroda fax: 537-621 igazgatas
Werger Éva irodavezető 537-109 werger.eva
Homokiné Petrik Éva 537-131 petrik.eva
Pirjákné Kis Regina 537-170 kis.regina
Németh László 537-145 nemeth.laszlo
Südi Gabriella 537-634 sudi.gabriella
Timár Erika 537-638 timar.erika
Turóczi Andrea 537-637 turoczi.andrea
Ügyfélkapcsolati és Szociális Ellátási Iroda fax: 537-159  
Pap Györgyi 537-140 pap.gyorgyi
Papp Bálint 537-263 papp.balint
Soós-Gremsperger Ágnes 537-141 gremsperger.agnes
Ügyfélszolgálat 537-200 ugyfelszolgalat
Ápelesz Attiláné 537-219 apelesz.attilane
Goncsegina Gabriella 537-166 goncsegina.gabriella
Józsa Dávid 537-174 jozsa.david
Tilhof Anikó 537-217 tilhof.aniko
Varga Gabriella 537-243 varga.gabriella
Varga-Joó Márta 537-242 varga-joo.marta
Gazdasági Igazgatóság    
Mészárosné Jasztrapszky Regina igazgató 537-169 meszarosne.regina
Sági Ildikó 537-122 sagi.ildiko
Sisistyán Lilla   sisistyan.lilla
Költségvetési Iroda    
Darányi Ágnes 537-252 daranyi.agnes
Dr Nyuliné Katona Ildikó 537-221 katona.ildiko
Taupert Teréz 537-221 taupert.terez
Czupár Erzsébet 537-221 czupar.erzsebet
Varjas-Czipóth Judit 537-221 varjas-czipoth.judit
Pénzügyi Iroda fax: 312-291,
537-192
 
Kocsis-Jutka István irodavezető 537-224 kocsis.istvan
Csongrádi Erzsébet 537-223 csongradi.erzsebet
Édesné Birkás Renáta 537-182 birkas.renata
Fülekiné Solymos Petra 537-182 solymos.petra
Helmeczi Éva 537-259 helmeczi.eva
Hézl Brigitta 537-624 hezl.brigitta
Kissné Kalamár Ildikó 537-192 kalamar.ildiko
Kovács Ágnes Éva 537-168 kovacs.agnes
Kozma Gabriella 537-251 kozma.gabriella
Makádiné Kádár Elvira Klára 537-165 kadar.elvira
Molnár Anett 537-167 molnar.anett
Molnár Ferencné 537-229 molnarne.erika
Nagyné John Ágnes 537-250 nagyne.agnes
Poscherné Horváth Krisztina 537-192 poscherne.krisztina
Römmer József 537-259 rommer.jozsef
Spántler Csilla 537-117 spantler.csilla
Szücsné Tõke Hajnalka 537-167 szucsne.hajnalka
Unger Attiláné 537-182 unger.attilane
Humán Erőforrás Gazdálkodási és
Koordinációs Főosztály
   
Pápai Erzsébet főosztályvezető 537-194 papai.erzsebet
Mányoki Zoltán 537-268 manyoki.zoltan
Lukácsovics Lászlóné 537-100  
Gondnokság    
Lukács Levente irodavezető 537-107 lukacs.levente
Kaiser Erika 537-271 kaiser.erika
Kiszelyné Németi Orsolya 537-272 kiszely.orsolya
Baksa Ferenc 537-268  
Grobarcsik László     
Horváth Zsolt 537-268  
Kis Zoltán     
Lovász István    
Molnár Zoltán 537-268  
Nagy Ferenc 537-268  
Szabados József    
Tóth Dávid 537-268  
Vágner Attila 537-268  
Városház tér 1. porta    
Paizs Csaba 537-112  
Szekszárdy Tamás 537-112  
Városház tér 2. porta    
Csuti László 537-113  
Kelemen Zoltán 537-113  
Takarítók    
Szabóné Weinstein Márta 537-235 szabonew.marta
Bali Béláné    
Bodri Lászlóné    
Csikósné Horváth Melinda    
Kajári Lajosné    
Németh Nándor Kálmánné    
Pethő Istvánné    
Közgyűlési Iroda fax: 537-225  
Laczi Zoltán irodavezető 537-157 laczi.zoltan
Hiedl Helga 537-132 hiedl.helga
Kissné Mohácsi Éva 537-211 mohacsi. eva
Kottyán Adrienn 537-237 kottyan.adrienn
Réti Györgyné 537-136 retine.agnes
Török Ferencné Hollósi Sára 537-650 hollosi.sara
Üvegesné Orosz Katalin 537-135 orosz.katalin
Személyügyi Iroda   szemelyugy
Kocsis Nóra 537-148 kocsis.nora
Mazzag Károlyné dr. 537-189 mazzag.karolyne
Szalontai-Fazekas Elvira 537-189 fazekas.elvira
Városfejlesztési és
Városüzemeltetési Igazgatóság
   
Beruházási Iroda fax: 537-293  
Kocsis Orsolya irodavezető 537-183 kocsis.orsolya
Mohai Beáta 537-183 mohai.beata
Göndöcs Csaba 537-267 gondocs.csaba
Gubis Adrienn 537-184 gubis.adrienn
Katona Péter 537-161 katona.peter
Kovács Norbert 537-116 kovacs.norbert
Mányokiné Nagy Zsuzsanna 537-146 manyokine.zsuzsanna
Nyesténé Kovács Mónika 537-146 kovács.monika
Tarsoly Katalin 537-184 tarsoly.katalin
Tőke Józsefné 537-147 csukas.piroska
Közlekedési Iroda fax: 537-230 kozlekedes
Nagy Zsolt irodavezető 537-292 nagy.zsolt
Bárány-Helmik Orsolya 537-171 barany.orsolya
Fogarasi Gábor 537-665 fogarasi.gabor
Halász Anikó 537-677 halasz.aniko
Járja Krisztina 537-173 jarja.krisztina
Lakatos József 537-172 lakatos.jozsef
Nyitrai Barbara 537-645 nyitrai.barbara
Oláh András 537-270 olah.andras
Papp Márton 537-668 papp.marton
Ragyamoczky Vince 537-171 ragyamoczky.vince
Virág Andrea Gyöngyi 537-662 virag.andrea
Városüzemeltetési és Közműellátási Iroda fax: 537-293  
Radics Józsefné irodavezető 537-106 radics.zsuzsanna
Bakos Zsolt István 537-660 bakos.zsolt
Mészárosné Ruszkai Jusztina 537-631 ruszkai.jusztina
Nemes Zsuzsanna 537-130 nemes.zsuzsanna
Tóth Renáta 537-629 renata.toth
Bessenyei Győző József 537-123 bessenyei.gyozo
Dolezsál Károly 70/6699-003 dolezsal.karoly@szekesfehervar.hu
Garamvölgyi Zoltán 70/6699-004 garamvolgyi.zoltan@szekesfehervar.hu
Krainhoffer József 70/4588-462 krainhoffer.jozsef@szekesfehervar.hu
Látrányi András Ferenc 70/4588-463 latranyi.andras@szekesfehervar.hu
Mohos László Béla 70/4588-465 mohos.laszlo@szekesfehervar.hu
Nikl Mária 70/6699-005 nikl.maria@szekesfehervar.hu

Lakossági tájékoztatás

Fehérvár Magazin

Webkamera


360 Fehérvár

Eseménynaptár

2020. November
h
K
Sze
Cs
P
Szo
V
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6