Hivatali telefonkönyv

2024.04.03. |
Körzetszám: 22

E-mail használata: név@pmhiv.szekesfehervar.hu
  telefonszám email cím
Polgármester    
Dr. Cser-Palkovics András polgármester 537-100 polgarmester
Polgármesteri Tanácsadók fax: 316-569  
Csanády László Sámuel főtanácsadó 537-100 csanady.laszlo
Fűrész István tanácsadó 537-227 furesz.istvan
Gerebics Dávid 537-615 gerebics.david
Horváth András György 537-615 horvath.andras
Ostorházi Helga 537-615 ostorhazi.helga
Töll Konrád 537-615 toll.konrad
Zentai Zsolt 537-166 zentai.zsolt
Titkársági Főosztály    
Dr. Medgyesi Zsuzsanna főosztályvezető 537-227 medgyesi.zsuzsanna
Kerner Andrea Krisztina 537-100 kerner.andrea
Listár Beáta 537-100 listar.beata
Madarász Mónika 537-100 madarasz.monika
Szabó Barbara 537-615 szabo.barbara
Halász Etelka 537-664 halasz.etelka
Alpolgármesterek és titkárságok    
Lehrner Zsolt alpolgármester 537-102 lehrner.zsolt 
Biró Alexandra 537-102 biro.alexandra
fax 537-210
Róth Péter alpolgármester 537-204 roth.peter
Janovics Bernadett 537-105 janovics.bernadett
fax 537-226  
Mészáros Attila alpolgármester 537-104 meszaros.attila
Müller Judit 537-607 muller.judit
Jegyző, aljegyző és titkárságok    
Dr. Bóka Viktor jegyző  537-103 jegyzo
Kosztics Ágnes 537-103 kosztics.agnes
fax 316-569  
Dr. Kovács Adrien aljegyző 537-120 drkovacs.adrien
Jandrók Ágota 537-120 jandrok.agota
Fejlesztési és Projektmenedzsment Főosztály    
Krecsmár Zsuzsanna főosztályvezető 537-151 krecsmar.zsuzsanna
Jakab Csaba 537-617 jakab.csaba
Körtvélyes Tivadarné 537-151 kortvelyes.anna
Gyarmati Máté 537-609 gyarmati.mate
Horváthné Tóth Veronika 537-248 toth.veronika
Nagypál Viktória 537-619 nagypal.viktoria
Ortner Aliz Virág 537-191 ortner.aliz
Schäffer Barbara 537-249 schaffer.barbara
Tóth Nóra 537-613 toth.nora
Ellenőrzési Iroda    
Varga-Tácsi Hajnalka irodavezető 537-187 tacsi.hajnalka
Cseh Simon Zoltánné 537-297 cseh.simon.zoltanne
Fekete Gabriella 537-254 fekete.gabriella
Kálmánné-Hekeli Marianna 537-254 hekeli.marianna
Gratzl Tamás Bertalan 537-254 gratzl.tamas
Főépítészi Iroda fax: 537-623  
Lantay Attila főépítész 537-228 lantay.attila
Balogh Ákos 537-108 balogh.akos
Czikora József 537-124 czikora.jozsef
Guáth Alexandra 537-114 guath.alexandra
Horváth Krisztina 537-205 horvath.krisztina
Molnár Kitti 537-108 molnar.kitti
Sitkei Szilvia 537-206 sitkei.szilvia
Turóczi Tünde 537-205 turoczi.tunde
Főkertészi Iroda    
Györök Orsolya 537-133 gyorok.orsolya
Gálné Hörömpő Éva horompo.eva
Pijákné Kis Regina 537-142 kis.regina
Közterület-felügyelet kozterulet
Nagypál Róbert irodavezető 537-181 nagypal.robert
Biró József 537-127 biro.jozsef
Fekete Enikő 537-275 fekete.eniko
Simonné Mátyás Melinda 537-606 matyas.melinda
Balog Tamás    
Berta Zsolt János    
Búsi Sándor    
Csép Tamás    
Deák Róbert
Gál László    
Horváth Balázs    
Hüvely Csaba
Krizsa Zsolt    
Kunyik Gábor    
Molnár Bence Ferenc    
Molnár Róbert    
Nagy Péter    
Sárosi Tamás
Sógorka Attila    
Szentner Bálint
Varga József    
Vincz Krisztina    
Társaságfelügyeleti Iroda    
Sulyok János irodavezető 537-246 sulyok.janos
Mészáros Nóra 537-260 meszaros.nora
Dr. Viniczai Bernadett 537-674 viniczai.bernadett
Jogi Főosztály    
Informatikai, Adatvédelmi és Iratkezelési Iroda
Dr. Erdélyi Éva mb. irodavezető 537-635 erdelyi.eva
Bankó Nikoletta 537-213 banko.nikoletta
Csordás Anett 537-212 csordas.anett
Bosznai Zsolt 537-139, 158 bosznai.zsolt
Kocsis Ildikó Gabriella 537-636 kocsis.ildiko
Dr. Kovács Nikolett 537-639 kovacs.nikolett
Kötél Dénes 537-244 kotel.denes
Vágner Brigitta 537-214 vagner.brigitta
Vlkovszki Lili 537-649 vlkovszki.lili
Jogi Iroda    
Dr. Kulák Andrea irodavezető 537-299 kulak.andrea
Dr. Farkas Anita 537-220 farkas.anita
Dr. Monostori Szilvia 537-640 monostori.szilvia
Dr. Pajor-Nagy Noémi 537-682 pajor-nagy.noemi
Dr. Samu-Bodó Edina 537-610 bodo.edina
Dr. Sashalmi Gergely 537-608 sashalmi.gergely
Dr. Tóth József Dániel 537-180 toth.daniel
Közbeszerzési Iroda fax: 537-160  
Dr Bárdos Katalin irodavezető 537-295 bardos.katalin
Czabán Bernadett 537-604 czaban.bernadett
Ébner Balázs 537-150 ebner.balazs
Győrödiné Kasznár Beáta 537-669 kasznar.beata
Nagyné Hegyesi Erzsébet 537-644 hegyesi.erzsebet
Szentgyörgyi László Roland 537-296 szentgyorgyi.laszlo
Vagyongazdálkodási Iroda   vagyoniroda
Dr. Varga Márta irodavezető 537-186 varga.marta
Landiné Horváth Éva 537-121 landine.eva
Molnár Adrienn Piroska 537-264 molnar.piroska
Rigó Ferenc 537-676 rigo.ferenc
Ruffné Ulakcsai Veronika 537-276 ulakcsai.veronika
Zalka Vivien 537-190 zalka.vivien
Lakáscsoport    
Somogyi Zsuzsanna lakáscsoport vezető 537-611 somogyi.zsuzsa
Billege Lászlóné 537-149 billege.laszlone
Kaifis-Braun Tímea 537-612 braun.timea
Illésné Molnár Zsuzsanna 537-115 molnar.zsuzsanna
Humán Szolgáltatási Igazgatóság    
Móricz Zsuzsanna igazgató 537-266 moricz.zsuzsanna
Dr. Belényesy Károly belenyesy.karoly
Pálóczy Renáta 537-196 paloczy.renata
Szatzker Éva 537-152 szatzker.eva
Egészségügyi, Oktatási és Szociális Intézményi Iroda    
Dr. Solymos Krisztina Szonja irodavezető 537-143 drsolymos.krisztina
Bakos Erika 537-176 bakos.erika
Dobai Diána 537-144 dobai.diana
Pallag Ildikó 537-262 pallag.ildiko
Pravetz Antalné 537-616 pravetz.erika
Közművelődési és Civil Kapcsolatok Irodája    
Peresztegi-Nagy Zsófia irodavezető 537-153 peresztegi-nagy.zsofia
Bartyik-Végh Dalma 537-245 vegh.dalma
Boda Szilvia 537-155 boda.szilvia
Dávid Katalin 537-156 david.katalin
Heim Ildikó 537-197 heim.ildiko
Novothny Dorottya 537-673 novothny.dorottya
Lengyel Zsófia Éva   lengyel.zsofia
Markovic Anita vegvari.anita
Kommunikációs Főosztály    
Stettler Zsuzsanna főosztályvezető 537-134, 234 stettler.zsuzsanna
Csordás Csilla 537-134, 234 csordas.csilla
Fejér Tamás 537-134, 234 fejer.tamas
Joóné Havasi Tímea 537-134, 234 havasi.timea
Józsa Dávid 537-134, 234 jozsa.david
Simon Erika 537-134, 234 simon.erika
Szervezési Iroda    
Samu Miklós Kálmán irodavezető 537-672 samu.miklos
Erdélyi Ilona 537-637 erdelyi.ilona
Magony Tamás 537-247 magony.tamas
Dr. Nagyné Ferenczy Eleonóra 537-678 ferenczy.nora
Sugár Csilla 537-154 sugar.csilla
Szabó Vendelné 537-110 szabo.vendelne
Zilai János 537-247 zilai.janos
Hatósági Főosztály    
Dr. Kincses Zsolt Dávid főosztályvezető 537-118 kincses.zsolt
Adóiroda fax: 537-277 adoiroda
Déri László Gábor irodavezető 537-281 deri.laszlo
Bíró Sándorné 537-285 biro.sandorne
Borosné Kocsis Erika 537-283 kocsis.erika
Fodor József 537-294 fodor.jozsef
Gálné Dr. Szepesi Krisztina 537-290 szepesi.krisztina
Herczeg Edina 537-287 herczeg.edina
Kacsó Csilla 537-279 kacso.csilla
Kőszegi-Moór Marianna 537-291 koszegi-moor.marianna
Lukács Istvánné 537-284 lukacs.istvanne
Oláh Melinda 537-280 olah.melinda
Pápai Mariann 537-278 papai.mariann
Pesti Gabriella 537-284 pesti.gabriella
Szabóné Renyák Anita 537-280 renyak.anita
Szántó Ilona 537-111 szanto.ilona
Sziládiné Varga Valéria 537-289 varga.valeria
Sztányiné Kis Ildikó 537-282 sztanyine.ildiko
Dr. Tóth Ildikó 537-290 drtoth.ildiko
Tőke Zsolt 537-218 toke.zsolt
Varga Edit 537-286 varga.edit
Varga Csaba 537-218 varga.csaba
Anyakönyvi és Címregiszter Iroda   anyakonyv
Bereczky Csilla irodavezető 537-175 papp.csilla
Bárándi Lászlóné (hagyatéki ügyintéző) 537-274 barandi.laszlone
Borbély Ildikó (címregiszter ügyintéző) 537-195 borbely.ildiko
Csomai Rita 537-137 csomai.rita
Décsei Júlia Ibolya (anyakönyvezető) 537-643 decsei.julia
Erősné Komáromi Gyöngyi (anyakönyvvezető) 537-207 komaromi.gyongyi
Györkös-Vinter Melinda (címregiszter ügyintéző) 537-162 vinter.melinda
Izsó Gertrúd 537-265 izso.gertrud
Kissné Marton Melinda (hagyatéki ügyintéző) 537-209 marton.melinda
Linczenbold Klára (anyakönyvvezető) 537-163 linczenbold.klara
Losonczi Csabáné (anyakönyvvezető) 537-222 losonczi.csabane
Nagyné Szűcs Szabina (anyakönyvvezető) 537-239 szucs.szabina
Pap Tiborné (anyakönyvvezető) 537-208 pap.tiborne
Pintér Júlia (címregiszter ügyintéző) 537-675 pinter.julia
Szűcs Bernadett (hagyatéki ügyintéző) 537-209 szucs.bernadett
Varga-Joó Márta (anyakönyvvezető) 537-242 varga-joo.marta
Igazgatási és Környezetvédelmi Iroda fax: 537-621 igazgatas
Werger Éva irodavezető 537-109 werger.eva
Burján Cintia 537-128 burjan.cintia
Németh László 537-145 nemeth.laszlo
Répási Rita 537-131 repasi.rita
Pordán Mariann 537-240 pordan.mariann
Südi Gabriella 537-634 sudi.gabriella
Timár Erika 537-638 timar.erika
Ügyfélkapcsolati és Szociális Ellátási Iroda fax: 537-159  
Pap Györgyi 537-140 pap.gyorgyi
Papp Bálint 537-263 papp.balint
Takács Beatrix 537-141 takacs.beatrix
Ügyfélszolgálat 537-200 ugyfelszolgalat
Ápelesz Attiláné 537-219 apelesz.attilane
Tilhof Anikó 537-217 tilhof.aniko
Gazdasági Igazgatóság    
Mészárosné Jasztrapszky Regina igazgató 537-169 meszarosne.regina
Sági Ildikó 537-122 sagi.ildiko
Költségvetési Iroda    
Czupár Erzsébet 537-221 czupar.erzsebet
Darányi Ágnes 537-252, 216 daranyi.agnes
Dávid Barbara 537-221 david.barbara
Dr Nyuliné Katona Ildikó 537-221 katona.ildiko
Taupert Teréz 537-221 taupert.terez
Törökné Szabó Tünde 537-216 torokne.tunde
Pénzügyi Iroda fax: 312-291,
537-192
 
Kocsis-Jutka István irodavezető 537-224 kocsis.istvan
Császár Józsefné 537-182 csaszar.jozsefne
Fülekiné Solymos Petra 537-182 solymos.petra
Józsa Szilvia 537-223 jozsa.szilvia
Kasza-Locz Katalin 537-167 locz.katalin
Kaszabné Körmendi Krisztina 537-168 kormendi.krisztina
Kiss Anita 537-117 kiss.anita
Kiss Judit 537-165 kiss.judit
Kissné Kalamár Ildikó 537-192 kalamar.ildiko
Kozma Gabriella 537-251 kozma.gabriella
Molnár Ferencné 537-229 molnarne.erika
Nagyné John Ágnes 537-250 nagyne.agnes
Oláh Brigitta 537-624 hezl.brigitta
Poscherné Horváth Krisztina 537-192 poscherne.krisztina
Rontóné Pálfi Andrea 537-641 palfi.andrea
Römmer József 537-258 rommer.jozsef
Rudolf Nikoletta 537-188 rudolf.nikoletta
Schneider Máté 537-259 schneider.mate
Humán Erőforrás Gazdálkodási és
Koordinációs Főosztály
   
Pápai Erzsébet főosztályvezető 537-194 papai.erzsebet
Lukácsovics Lászlóné 537-100  
Közgyűlési Iroda fax: 537-225  
Laczi Zoltán irodavezető 537-157 laczi.zoltan
Hiedl Helga 537-132 hiedl.helga
Kissné Mohácsi Éva 537-211 mohacsi.eva
Kottyán Adrienn 537-237 kottyan.adrienn
Neuwelt Ildikó 537-667 neuwelt.ildiko
Réti Györgyné 537-136 retine.agnes
Sárai-Durmics Andrea 537-648 durmics.andrea
Török Ferencné Hollósi Sára 537-650 hollosi.sara
Üvegesné Orosz Katalin 537-135 orosz.katalin
Személyügyi Iroda   szemelyugy
Kocsis Nóra 537-148 kocsis.nora
Mazzag Károlyné dr. 537-189 mazzag.karolyne
Városfejlesztési és
Városüzemeltetési Igazgatóság
   
Beruházási és Üzemeltetési Iroda fax: 537-293  
Kocsis Orsolya irodavezető 537-183 kocsis.orsolya
Göndöcs Csaba 537-267 gondocs.csaba
Gubis Adrienn 537-184 gubis.adrienn
Katona Péter 537-161 katona.peter
Kovács Norbert 537-116 kovacs.norbert
Mányokiné Nagy Zsuzsanna 537-146 manyokine.zsuzsanna
Mohai-Ollé Beáta 537-183 mohai.beata
Tarsoly Katalin 537-184 tarsoly.katalin
Timmer-Papp Julianna 537-161 papp.julianna
Kaiser Erika 537-271 kaiser.erika
Mányoki Zoltán 537-107 manyoki.zoltan
Horváth Zsolt 537-272 horvath.zsolt
Kis Zoltán
Lovász István
Molnár Zoltán 537-272
Nagy Ferenc 537-272 nagy.ferenc
Pázmándi Péter
Szabados József
Szabó Ferenc
Szatmári Boldizsár 537-272
Tóth Dávid 537-272 toth.david
Tóth Levente 537-272 toth.levente
Vágner Attila 537-107 vagner.attila
Városház tér 1. porta
Paizs Csaba 537-112
Szekszárdy Tamás 537-112
Városház tér 2. porta
Kelemen Zoltán 537-113
Kocsis Gyula Zsolt 537-113
Takarítók
Szabóné Weinstein Márta 537-235 szabonew.marta
Bali Béláné
Pintér Erika
Kajári Lajosné
Lencsésné Herczeg Ágnes
Némethné Molnár Júlia
Molnár Hajnalka
Közlekedési Iroda fax: 537-230 kozlekedes
Nagy Zsolt irodavezető 537-292 nagy.zsolt
Bárány-Helmik Orsolya 537-125 barany.orsolya
Járja Krisztina 537-173 jarja.krisztina
Mészárosné Ruszkai Jusztina 537-631 ruszkai.jusztina
Molnár Aranka 537-645 molnar.aranka
Oláh András 537-270 olah.andras
Pap Hanga 537-665 pap.hanga
Papp Márton 537-668 papp.marton
Ragyamoczky Vince 537-171 ragyamoczky.vince
Városüzemeltetési és Közműellátási Iroda fax: 537-293  
Radics Józsefné irodavezető 537-106 radics.zsuzsanna
Bessenyei Győző József 537-123 bessenyei.gyozo
Carpentier Erzsébet 537-660 carpentier.erzsebet
Nemes Zsuzsanna 537-130 nemes.zsuzsanna
Oravecz Timea 537-185 oravecz.timea
Pozsonyi-Weisz Hajnalka 537-236 weisz.hajnalka
Dolezsál Károly 70/6699-003 dolezsal.karoly@szekesfehervar.hu
Garamvölgyi Zoltán 70/6699-004 garamvolgyi.zoltan@szekesfehervar.hu
Krainhoffer József 70/4588-462 krainhoffer.jozsef@szekesfehervar.hu
Képli Csaba 70/5187-366 kepli.csaba@szekesfehervar
Látrányi András Ferenc 70/4588-463 latranyi.andras@szekesfehervar.hu
Mohos László Béla 70/4588-465 mohos.laszlo@szekesfehervar.hu
Nikl Mária 70/6699-005 nikl.maria@szekesfehervar.hu