Sporthírek

/ 2020.09.25. 21:34:49 |

Háromszor vezetett, mégis kikapott Grazban a tartalékosan felálló Hydro Fehérvár AV19

Tartalékosan lépett jégre a koronavírus által sújtott Hydro Fehérvár AV19 az ICE Hockey League első fordulójában Grazban. Bár nagy nevek hiányoztak, hatékonyan játszott a Volán, de hiába akarta túlütni az ellenfelet, az mindig válaszolt. A hajrát pedig jobban bírta, így nyert a Graz.
/ 2020.09.25. 21:19:30 |

Világkupa pontokat szerzett a WTCR sorozatban a fehérvári Kismarty-Lechner Gábor

Kismarty-Lechner Gábor a 11. helyen ért célba, Bence Boldizs pedig legjobb magyarként a 10. helyen. Gábor helyezése 5, Bencéé pedig 6 világkupa pontot hozott a Zengő Motorsport csapatának.
/ 2020.09.25. 14:42:51 |

Elhalasztják a MOL Fehérvár vasárnapi, kisvárdai bajnoki meccsét

A Magyar Labdarúgó Szövetség elhalasztotta a MOL Fehérvár vasárnapra kiírt, Kisvárda elleni bajnoki mérkőzését. Mint ismert, a fehérváriak továbbjutottak az Európa-liga selejtező utolsó körébe, ahol jövő csütörtökön a belga Standrad Liege otthonában harcolhatják ki a főtáblára kerülést.
/ 2020.09.25. 10:29:35 |

Deli Rita lemondott, Józsa Krisztián irányítja az Alba Fehérvár kézilabdázóit

Tíz góllal kapott ki Balatonbogláron a női kézilabda-bajnokságban az Alba Fehérvár KC. Az akadémiai csapattól elszenvedett vereséget és annak arányát is "szégyenteljesnek" nevezte a fehérvári vezetőedző, Deli Rita, aki pénteken lemondott posztjáról. Vasárnap a Kisvárda ellen eddigi segítője, Józsa Krisztián vezeti a csapatot.
/ 2020.09.25. 09:55:28 |

Újabb székesfehérvári siker a 40. Magyar Nemzeti Hőlégballon Bajnokságon

Az Alba-Ballon Repülő Egyesület harmadik helyen végzett a 40. Magyar Nemzeti Hőlégballon Bajnokságon, az ezzel egyidejűleg futó Közép-Európa Hőlégballon Kupán a negyedik helyet szerezte meg Németh Zoltán, Németh Balázs és Ujpál Klára.
/ 2020.09.25. 07:35:40 |

Megvan a Vidi ellenfele az Európa-liga főtáblájára jutásért

A Standard Liege lesz a Mol Fehérvár FC ellenfele jövő csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének utolsó fordulójában, mivel a belga csapat hosszabbításban 2-1-re legyőzte a vendég Vojvodinát a harmadik körben.
/ 2020.09.24. 20:42:00 |

Ha 11-esek, akkor Vidi-továbbjutás: a Reimset is kiverték a fehérváriak!

Harmadik selejtezőjét játszotta a MOL Fehérvár az Európa-ligában, ezúttal nem kiemeltként. Az esélyesebb Stade de Reims ellen az első félidőben inkább a Vidinek voltak lehetőségei, de nem született gól. A második játékrészben sem, a legnagyobb helyzetet Nego hagyta ki. A hosszabbításban is csak gyűrték egymást a felek, végül 11-es párbaj döntöt, amiben "hagyományosan" a Vidi nyer, most is így lett!
/ 2020.09.24. 18:12:00 |

Az Alba Fehérvár játékosai között egy teszt volt pozitív

Az Alba Fehérvár játékosai közül egynek a tesztje koronavírus-fertőzést mutatott ki. Az eredmény ismeretében a klub a felnőtt keret minden tagjára vonatkozóan a törvényi előírásokat és a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetség protokollját követő intézkedéseket hozott az előírt időtartamra.
/ 2020.09.24. 18:09:30 |

Öt pozitív teszt a hokisoknál - mindenki tünetmentes

A Hydro Fehérvár AV19 végrehajtotta a Bet-at-home ICE Hockey League által előírt szezon előtti tesztelést. A pozitív eredmények a csapat pénteki, Graz 99ers elleni mérkőzését nem befolyásolják.
/ 2020.09.23. 16:45:00 |

Bízik a bravúrban a MOL Fehérvár vezetőedzője a Stade de Reims ellen

Csütörtök este játssza harmadik selejtező mérkőzését a labdarúgó Európa-ligában a  Mol Fehérvár. Hazai pályán, de zárt kapuk mögött fogadják a fehérváriak francia ellenfelüket. Nem a mieink az esélyesek, de Márton Gábor bízik a bravúrban.
/ 2020.09.22. 10:49:42 |

Négy ARAK-arany, hét ezüst és öt bronz az újonc és serdülő atlétikai OB-n

A 13-15 évesek tatabányai bajnokságán tizenhat alkalommal állt ARAK-os a dobogón. A legmagasabb fokára Fülöp László kalapácsvetésben, Balázsik Dávid 300 méteren, Trenka Ádám távolugrásban és a lányok 4x100 méteres váltója is felléphetett.
/ 2020.09.21. 16:19:37 |

Fekete Fenyvesi Olivér aranyérmet szerzett a vívó országos bajnokságon

Miután márciusban a kormáynrendeletek miatta versenyszezont be kelett rekeszteni,  a vívók országos Bajnokságát is el kellett halasztani. Bepótolni most sikerült, és a Székesfehérvári Vívó SE fiataljai között volt, aki igen kellemes meglepetést szerzett.
/ 2020.09.20. 17:49:00 |

Kötelező Vidi-győzelem és továbbjutás a Magyar Kupában

Első meccsét játszotta a labdarúgó Magyar Kupa idei kiírásában a MOL Fehérvár. A megyei első osztályban szereplő Tiszaföldvár otthonában hozták a kötelező Nikolicsék, az első félidőben két, a másodikban három gólt lőve jutottak a következő körbe.
/ 2020.09.19. 18:55:16 |

35 éves a Fehérvár Rugby Club - egész napos eseménnyel ünnepelték a jubileumot

A Fehérvár Rugby Club Sportegyesület idén ünnepli fennállásának 35 éves évfordulóját. A sportegyesület 1985. szeptemberében aklakult, 1996 óta pedig Fehérvár Rugby Club néven képviselik Székesfehérvárt férfi és női csapattal és az összes utánpótlás korosztályban is. Szombaton bajnoki mérkőzésekkel, jubileumi tornával, öregfiúk gálával és tortaszegéssel ünnepeltek.
/ 2020.09.18. 15:06:37 |

Lemondta a szereplését a paksi kosártornán az Alba Fehérvár

Tegnap még úgy volt, hogy ma délután 16.30-kor a Kaposvár ellen játszik a VIII. Morgen Ferdinánd Emléktornán az Alba Fehérvár. Szombaton pedig a helyosztón léptek volna pályára Pakson Markovicsék, de a klub ma délelőtt közleményben jelezte, sérülések miatt nem vesz részt a tornán.