Hírek
-
A Vidi szurkolók is tárgyalni akarnak az MLSZ-szel
A DVSC, a Ferencváros, az Újpest és a Videoton drukkerei nyílt fórumra hívják az MLSZ vezetését, valamint a futballklubok vezetőit, hogy ott beszéljék meg az általuk fontosnak tartott problémákat. A drukkerek közleményéből az derül ki, hogy elsősorban saját helyzetükkel kapcsolatban szeretnének tárgyalóasztalhoz ülni a magyar labdarúgás vezetőivel.
2010.11.08. 12:06:28 -
Tűz volt az egykori KIOSZ épületben
Október 30-án este csaptak fel a lángok a Várkörúton az egykori KIOSZ irodaházban. Az üres, használaton kívüli épület második emeleti, körülbelül 3x3 méteres helyiségében szemét, valamint a fa ajtó- és ablakkeret égett. A lángokat a tűzoltóknak sikerült gyorsan megfékezniük, személyi sérülés nem történt.
2010.11.08. 10:01:46 -
Életet menthet a kémény ellenőrzése
Mintegy ezer háztartásba csak nagy nehézségek árán, vagy egyáltalán nem jutnak be a kéményseprők Székesfehérváron, hogy ellenőrizzék, kitisztítsák a kéményeket. A kéménysöprés valamivel több mint ezer forintba kerülő szolgáltatás és életet menthet: a szénmonoxid mérgezés nagyon alattomos, évente átlagosan több tíz ember hal meg ennek következtében. Kéményvizsgálatot ITT kérhet!
2010.11.08. 09:22:56 -
Zsebők Lajos szoborkiállítása a Városi Könyvtárban
November 10-én este hat órakor nyitja meg kaputit Zsebők Lajos szoborkiállítása a Városi Könyvtár Széna téri Tagkönyvtárában. A Fejérvíz Zrt. főmérnökéről kevesen tudják, hogy szobrászkodással is foglalkozik. A kiállítást Dienes Ottó író, képzőművész nyitja majd meg. A tárlat a könyvtár nyitva tartási idejében december 5-ig tekinthető meg.
2010.11.08. 09:13:23 -
Ember 2.0 - Dr. Kampis György az ember evolúciós jövőjéről
A Szabadművelődés Háza előadássorozata az emberi faj fejlődésének lehetőségeit, korlátait kutatja. Az Ember 2.0 sorozatban havonta egyszer egy-egy tudományterület képviselője osztja meg véleményét, gondolatait az érdeklődőkkel. Legközelebb november 11-én 18 órától Dr. Kampis György tudományfilozófus tart előadást az ember evolúciós jövőjéről.
2010.11.08. 08:35:59
Idegenben nyert a Sapa Fehérvár AV 19 az EBEL-ben
Ping-pong - Fehérvári szondis siker az NBI-ben
Eredménytelen a Székesfehérvár-Kelenföld vonal biztosítóberendezéseire kiírt közbeszerzés
Vácon Tilinger Tamarát lökték fel úgy, hogy lesérült
Tűzoltók szabadították ki a sofőrt az Aszalvölgyi úti kereszteződésben
Összeütközött két autó az Aszalvölgyi útnál
Közlekedési balesethez riasztották a székesfehérvári tűzoltókat szombaton reggel. A Szent Flórián körúton, az Aszalvölgyi út kereszteződésében egy Ford Mondeo és egy Renault Mégane ütközött. A Fordot vezető férfit a tűzoltók szabadították ki a roncsok közül. A sofőrt és utasát a mentők kórházba szállították. A Renault-t vezető idős férfinak nem esett baja.