Hírek
-
Az Etyek-Budai borvidék boraival ismerkedtek a Páholy Borklub tagjai az Öreghegyen
Második alkalommal találkoztak az idei „tanévben” a Páholy Borklub tagjai az öreghegyi Borok Pincéjében. Ez alkalommal az Etyek Budai Borvidék egyik kiemelkedő pincészete, a Kovács Pince mutatkozott be az érdeklődőknek. A pincészet a faluvégi pincesoron található a Zsámbék-Tök-Perbál útvonalon, az 1600 hl-es családi pince 1996-ban épült.
2010.11.11. 08:44:46 -
Ismét Diákpárbaj pénteken este a Bahnhofban
Az ART Kulturális Egyesület tavaly hagyományteremtő szándékkal indította útjára a város középiskolásainak szóló „Diákpárbaj” című vetélkedősorozatot, mely a nagy sikerre való tekintettel idén is folytatódik. Az első forduló november 12-én, pénteken 18 órakor kezdődik a Takarodó úti Bahnhoffban, ahova szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt.
2010.11.11. 06:57:44 -
Pénteken este hétkor a Győr ellen játszik a Videoton
Pénteken este hét órakor 86. alkalommal találkozik a Videoton és a Győri ETO, az örökmérleg jelenleg a győrieknek kedvez. A két csapat eddig lejátszott 85 bajnokiján a Vidi 27, a győriek 34 győzelmet ünnepelhettek 24 döntetlen mellett. A két csapat meccsein eddig 251 gól született, ez meccsenként. A Győri ETO elleni legeredményesebb játékos eddig Szabó József volt, aki pályafutása során 9 gólt szerzett a zöld-fehérek ellen.
2010.11.10. 19:56:15 -
A működés helyreállításához kért csődvédelmet a Cerbona
Egyetértését adta a kialakult gazdasági helyzetre tekintettel a Cerbona Élelmiszeripari Zrt. szerdai közgyűlése ahhoz, hogy a társaság ügyvezetése csődeljárás lefolytatása iránti kérelmet terjesszen elő a bíróságnál - mondta el Gosztonyi Gábor, a társaság vezérigazgatója. A csődvédelemmel az a célja a Cerbonának, hogy helyreállítsa a működést, valamint további forrásokhoz juthasson banki, vagy külső befektető bevonásával.
2010.11.10. 19:34:11 -
Búcsú Ervin atyától a Szent Donát kápolnában
Végső búcsút vettek Dr. Glósz Ervin atyától. Az Öreghegyi Plébániatemplomban megtartott gyászmise utána közös menetben kísérték utolsó útjára, a Szent Donát-kápolnában kialakított sírhelyhez. A gyászszertartáson annyian voltak, hogy a környező utcákat is le kellett zárni. Ervin atyát 2009-ben a városért végzett áldozatos, önzetlen munkájáért Székesfehérvár díszpolgárává választotta őt Székesfehérvár Megyei Jogú Város Közgyűlése. Glósz Ervin atya szombaton, 81 éves korában hunyt el.
2010.11.10. 18:50:53