Hírek
-
Az Albacomp szerződést bontott Hendersonnal
A rövid téli szünet után az Albacomp kosárlabda csapata a Dombóvár ellen folytatja a bajnoki küzdelmeket. A fehérvári csapatban már nem lehet ott a hétvégi hazai bajnokin Kenneth Henderson, akivel január negyedikén szerződést bontott az Albacomp vezetősége. A fehérváriak légióskeretében így maradt Nuber, Bradford, McClendon és Radovic.
2008.01.04. 22:06:38 -
Szoros vereséget szenvedett az Alba Volán az alapszakasz utolsó mérkőzésén
Az alapszakasz utolsó mérkőzésén a tisztes helytállás reményében korcsolyázott jégre az Alba Volán SC, hiszen az Erste Bank Eishockey Liga alapszakasz-elsőségére pályázó Vienna Capitals együttesét fogadta. A fehérváriak már hadrendbe állították az egy fehérvári edzésen átesett új szerzeményt, a szlovén válogatott 24 éves szélsőjét, Matic Kraljt. A találkozó elején éppen a legutóbb a Slavija Ljubljana csapatát erősítő Kralj volt az egyik főszereplő, hiszen akadályozásért két perccel büntették, s az ötödik percben már gólra is váltotta a bécsi csapat a meccs első emberfórját... Alba Volán SC – Vienna Capitals 1–2 (1-1, 0-1, 0-0)
2008.01.04. 21:56:30 -
Disztl László az FC Fehérvár vezetőedzője
2008. január 7-től Disztl László az FC Fehérvár labdarúgó csapatának vezetőedzője. Az új többségi tulajdonos korábban közös megegyezéssel szerződést bontott Marijan Vlakkal, és segítőjével, Hrvoje Braovic-al. Az új szakmai stáb kijelölését sokrétű találgatások övezték, végül nem mentek messze az új vezetők az edzőválasztásban, házon belül oldották meg a problémát. Disztl László legutóbb az FC Fehérvár utánpótlás-vezetője volt. Garancsi István a honlapunknak elmondta, kizárólag Disztl Lászlóval tárgyalt az FC Fehérvár vezetőedzői posztjáról, a sajtóban megjelent találgatásokat ő maga is meglepve olvasta.
2008.01.04. 19:10:20 -
Ünnepélyes állománygyűlés
Ünnepélyes álllománygyűlésen adta át a megbízólevelet Warvasovszky Tihamér, Székesfehérvár polgármestere Molnár Erik tű. alezredesnek, Székesfehérvár 2007. december 1-jei hatállyal kinevezett tűzoltóparancsnokának. A rendezvényen részt vett Mihály János tű. ezredes, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója, Cseh István, a Közbiztonsági és Közlekedési Bizottság elnöke és Katczer László ny. tű. alezredes, a Havranek József Tűzvédelmi Alapítvány elnöke.
2008.01.04. 17:22:44 -
Baleset történt csütörtökön az Új Csóri úton
Összeütközött két személygépkocsi csütörtökön délben Székesfehérváron. A székesfehérvári tűzoltók egy gépjárműfecskendővel és a műszaki mentőszerrel, összesen hét fővel vonultak a káresethez. Az Új Csóri úton a Nyúl dűlő kereszteződésénél egy Ford Escort és egy Seat Cordoba ütközött. A Ford ezután a gyalogos járdára hajtott, a Seat az út szélén állt meg. A Fordban utazó férfi súlyosan, az autót vezető másik férfi könnyebben sérült. Tovább a Székesfehérvári Tűzoltóság oldalára!
2008.01.04. 07:50:26
Baleset az Új Csóri úton
Tizenöt százalékkal növelte árbevételét a Videoton cégcsoport
Január 31-ig érvényesek a 2007-es parkolóbérletek Székesfehérváron
Három árszabás közül választhatunk az elektromos áram vásárlásánál
Annyira részeg volt, hogy a rendőrök ébresztették a karambol után
Rendőrök ébresztették fel azt az ittas autóst, aki kétszer is nekiütközött egy másik járműnek Székesfehérváron, majd elmenekült a helyszínről, de nem sokkal arrébb, a kocsijában ülve elaludt. A 62-es úton este hét óra körül autózott egy férfi Seregélyes irányába, ám az egyik kereszteződésénél - ittassága miatt - későn észlelt egy forgalmi okokból álló Toyotát. Emiatt Opel Corsájával nekiütközött az álló autónak, majd hátramenetbe kapcsolt, és megpróbált továbbhajtani. A manőver azonban nem sikerült tökéletesen: a helyszínről való elmenekülése közben még egyszer nekiütközött a Toyotának.