Hírek
-
Ingyen tekinthetik meg az Újpest-meccset a Vidi hűséges szurkolói
A Videoton FC akciót hirdet a tavaszi szezon utolsó négy hazai mérkőzésére. Azok, akik a Ferencváros, a Vasas és az MTK elleni találkozókra szóló belépőjüket magukkal hozzák, becserélhetik azt az Újpest elleni mérkőzésre (2010. május 19., szerda, 19 óra) szóló ingyenjegyre. A három "régi jegyet" egy újra váltani a stadion pénztáraiban és a Premier jegyirodában lehet, május 17-én, 18-án és 19-én.
2010.04.22. 08:43:37 -
Környezetvédelmi akciók a Föld Napján
Az első Föld Napját Denis Hayes amerikai egyetemista kezdeményezésére tartották még 1970. április 22-én. A közutak mentén hatodik alkalommal tartják meg hagyományos országos szemétszedő akciót. A Föld Napja alkalmából szervezett eseményre az elmúlt évhez hasonlóan csaknem 50 ezer önkéntes jelentkezett. Csalán vasárnap délelőtt takarítanak az önkéntesek a Kiserdő mellett, továbbá számos városi programot szerveztek erre a napra az iskolák is.
2010.04.22. 07:28:12 -
Hajrá Vidi! - szombaton fél hatkor a Fradi látogat a Sóstóra
Székesfehérváron már hétfőtől kaphatóak a szombati, Videoton - Ferencváros bajnoki mérkőzés jegyei. A Premier jegyirodában a hét minden munkanapján, 9-18 óráig megvásárolhatók a belépők, a stadion főpénztára pedig csütörtökön és pénteken, 15-18-ig lesz nyitva. A mérkőzés napján, szombaton, 15 óra 30-kor nyitnak a Sóstói Stadion pénztárai, a mérkőzés 17.30-kor kezdődik. A Videoton 53 ponttal vezeti a bajnokságot, az FTC 31 ponttal a 8. helyen várja a találkozót.
2010.04.21. 20:37:51 -
Szemétszedés a Föld Napján Csalán
A Föld Napjához kapcsolódóan Székesfehérvár Városgondnoksága Kft, a Depónia Hulladékkezelő Kft. és Östör Annamária területi képviselő társadalmi munka keretében szemétszedési akciót szervez 2010. 04. 25-én, vasárnap 9-től 11 óráig. Az akció Székesfehérvár-Csala Pénzverővölgyi elágazásánál lévő Kiserdő területét érinti. A programra minden érdeklődőt várnak!
2010.04.21. 15:41:37 -
Szemétszedés a Föld Napján Csalán
A Föld Napjához kapcsolódóan Székesfehérvár Városgondnoksága Kft, a Depónia Hulladékkezelő Kft. és Östör Annamária területi képviselő társadalmi munka keretében szemétszedési akciót szervez 2010. 04. 25-én, vasárnap 9-től 11 óráig. Az akció Székesfehérvár-Csala Pénzverővölgyi elágazásánál lévő Kiserdő területét érinti. A programra minden érdeklődőt várnak!
2010.04.21. 15:27:59