-
Öt meccset játszik júliusban a Vidi
A Vidi július 1-jén játssza első nyári felkészülési mérkőzését, ezt követően további négy találkozón lép pályára a bajnokság július 26-i rajtjáig. Megmérkőznek a BVSC-vel, a Péccsel, a Haladással és a Vasassal is.
2026.06.28. -
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Ping-pong - Marton Imre Emlékverseny a Hétvezérben
Hétvégén rendezték egyéniben, párosban, férfi és ifi kategóriában meghirdetett Marton Imre Asztalitenisz Emlékversent a Hétvezér Általános Iskolában. Volsik János, a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség elnöke nyitotta meg a rendezvényt. A lebonyolításban közreműködött Semsei Sándor szövetségi titkárt, aki 75 évesen is igen tevékeny a sportéletben. A selejtezők után a párosokat kieséses rendszerben, az egyéniket csapatokba sorsolva bonyolították, ahonnan az 1.-2. helyezettek jutottak tovább.
Eredmények a cikkben!
2010.10.11. 07:34 |
Hétvégén rendezték egyéniben, párosban, férfi és ifi kategóriában meghirdetett Marton Imre Asztalitenisz Emlékversent a Hétvezér Általános Iskolában.
Volsik János, a Fejér Megyei Asztalitenisz Szövetség elnöke nyitotta meg a rendezvényt Marton Imre méltatásával, illetve korábbi eredmények ismertetésével. Köszöntötte a lebonyolításban közreműködő Semsei Sándor szövetségi titkárt, aki 75 évesen is igen tevékeny a sportéletben.
Ezt követően a selejtező mérkőzéseket játszották le. A párosokat kieséses rendszerben, az egyéniket csapatokba sorsolva bonyolították, ahonnan az 1.-2. helyezettek jutottak tovább. A jó szervezésnek köszönhetően a népes mezőny és a sok játéklehetőség ellenére már kora délutánra megszülettek az eredmények:

Férfi egyéni
I. Lung Dániel (Győr)
II. Dr. Volsik Tibor (Szondi)
III. Csapó Árpád (Mohács) és Sztanitz Gábor (Győr)
Férfi páros
I. Varga – Csapó (Pécs-Mohács)
II. Lung – Szanitz (Győr)
III. Pintér – Pulovics (Polgárdi) és Slett – Szabó (Szondi)
Ifi egyéni
I. Büki Bence (PEAC)
II. Naszádos Zoltán (Szabadbattyán)
III. Jugovics Dániel (Szondi) és Kucsi Zoltán (DASE)
Ifi páros
I. Büki – Naszádos (PEAC-Szabadbattyán)
II. Kucsi – Káda (DASE)
III. Gazsi – Németh (Szondi) és Fischer – Jugovics (Szondi)