Hírek
-
Dr. Cser-Palkovics András: az egész város képviselője szeretnék lenni
Székesfehérváron az egyes körzetben is érvényes volt a voksolás, Cser-Palkovics András a szavazatok 61%-át megszerezve lett Székesfehérvár parlamenti képviselője. Székesfehérvár 1-es választókörzetének parlamenti képviselője a fehervar.hu-nak elmondta, hogy az egész város képviselője szeretne lenni és azokat is képviselni fogja, akik nem rá szavaztak. Feldolgozottság: 97.77% Dr. Cser-Palkovics András FIDESZ, KDNP - 60.96% - 10.859 szavazat, Knizse Gyula MSZP - 29.77% - 5304 szavazat, Dr. Kummer Ákos JOBBIK 9.27% - 1651 szavazat.
2010.04.25. 19:47:33 -
Megnyílt a Szent Kristóf Ház a Maroshegyen
A Maroshegyen megnyílt az Egyházmegyei Karitász által működtetett fogyatékkal élők nappali intézménye a Szent Kristóf Ház. A házat mely a Székesfehérvári Egyházmegye és a Fehérvár Travel Alapítvány összefogásával valósult meg Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök áldotta meg. A Szent Kristóf Ház összesen 231 négyzetméteren kínál nappali ellátást 25 halmozottan sérült ember számára.
2010.04.25. 14:35:53 -
Illegális szeméttelepet számoltak fel Csala mellett
A Föld Napjához kapcsolódóan Székesfehérvár Városgondnoksága Kft, a Depónia Hulladékkezelő Kft., Östör Annamária területi képviselő és Vargha Tamás megválasztott országgyűlési képviselő társadalmi munka keretében szemétszedési akciót szervezett vasárnap délelőtt Székesfehérvár és Csala között, ahol illegális hulladéklerakót szüntettek meg, továbbá az út mentén is összeszedték az eldobált szemetet.
2010.04.25. 12:37:09 -
Illegális hulladéklerakót szüntettek meg a Városgondnokság munkatársai
A Föld Napjához kapcsolódóan Székesfehérvár Városgondnoksága Kft, a Depónia Hulladékkezelő Kft., Östör Annamária területi képviselő és Vargha Tamás megválasztott országgyűlési képviselő társadalmi munka keretében szemétszedési akciót szervezett vasárnap délelőtt Székesfehérvár és Csala között, ahol illegális hulladéklerakót szüntettek meg, továbbá az út mentén is összeszedték az eldobált szemetet.
2010.04.25. 12:25:55 -
Egyenlített az Albacomp a Szolnok ellen
Az Albacomp nagy csatában nyert szombaton a Szolnok ellen a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén és ezzel kiegyenlített az egyik csapat három győzelméig tartó párharcában. A Szolnoki Olaj több mint tízpontos előnyt adott le a második félidőben, így nem tudta győzelemmel folytatni a sorozatot – az Albacomp remek második félidővel, minimális különbségű sikerrel (93–92) kiegyenlítette az állást.
2010.04.25. 08:56:55