Közlemények
-
Elektromoshálózat-felújítás miatt lesz áramszünet a Feketehegy-Szárazréten
Az E.ON tájékoztatása szerint, az általuk a szolgáltatás minőségének javítása miatt végzett karbantartási munkákhoz kapcsolódóan március 17-én, 18-án és 19-én, kedd csütörtök között napközben Székesfehérvár több utcájában áramszünet lesz.
2020.03.13. 10:14:08 -
Határozatlan időre az Igéző is felfüggesztette az előadások megtartását
Hosszas mérlegelés után a székesfehérvári Igézőt fenntartó egyesület is úgy döntött, hogy a rendkívüli vészhelyzetben határozatlan időre felfüggesztik az Igézőben tartandó előadások megtartását - tájékoztatott az alábbi közleményben a Szabad Sztínház társulata.
2020.03.12. 21:06:54 -
Május 1-ig lemondták az önkormányzat által szervezett fehérvári programokat
"Számos megkeresést kaptam a városi rendezvények sorsával kapcsolatban. Ezekre reagálva szeretném megerősíteni: A tegnapi kormánydöntés figyelembevételével május elseje éjfélig minden Székesfehérváron megrendezésre kerülő önkormányzati programot, mely beltéren 100, kültéren 500 fő feletti részvétellel zajlana, lemondtunk." - tájékoztatott Cser-Palkovics András Székesfehérvár polgármestere.
2020.03.12. 15:53:56 -
Tájékoztató nyugdíjasoknak a koronavírus-járványról
A koronavírussal kapcsolatos tájékoztatás volt a fő témája annak a szerdai találkozónak, amelyet a Városházán tartottak a fehérvári nyugdíjasklubok vezetőinek. A város polgármestere együttműködésüket kérte a csoporttagok tájékoztatásában, a foglalkozások szüneteltetésében, hiszen az idősek kiemelten veszélyeztetett korosztály, így különösen fontos, hogy mindent tegyenek meg egészségük megőrzése és a vírusfertőzés veszélye ellen.
2020.03.12. 13:44:07 -
A vészhelyzetre tekintettel bezárnak a Kodolányi Egyetem épületei
A koronavírus vészhelyzetre tekintettel a Kodolányi épületei 2020. március 12-től visszavonásig bezárnak egyetemi hallgatóik számára. A nyelvvizsgákat, tanfolyamokat zavartalanul megtartják.
2020.03.12. 09:45:10
Az oktatástól távoltartást rendelt el az Óbudai Egyetem
Az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karán március 23-ig szünet lesz, majd távoktatási munkarendben folytatódik az oktatás.