Licitálva spórolhat! (hirdetés)

 On-line aukciót indít a Fejér Megyei Hírlap. Április 22-étől május3-áig a www.licitaljram.hu-n barangolhatnak, ahol látogatóink olcsóbban juthatnak hozzá minőségi termékekhez és szolgáltatásokhoz. A legkülönbözőbb termékekre, szolgáltatásokra licitálhatnak az érdeklődők, 50%-os kikiáltási áron. A látogatóknak csak regisztrálnia kell a licitáláshoz.
2011.04.25. 15:22 |
 On-line aukciót indít a Fejér Megyei Hírlap. Április 22-étől május3-áig a www.licitaljram.hu-n barangolhatnak, ahol látogatóink olcsóbban juthatnak hozzá minőségi termékekhez és szolgáltatásokhoz. A legkülönbözőbb termékekre, szolgáltatásokra licitálhatnak az érdeklődők, 50%-os kikiáltási áron. A látogatóknak csak regisztrálnia kell a licitáláshoz. A széles termékskála minden igényt kielégít, autóalkatrészek, építőanyagok, háztartási gépek, utazások és még sok minden más várja fél áron az ajánlattevőket.
 A www.licitáljrám.hu a Pannon Lapok Társasága új kezdeményezése, mely az online aukciós piac meghatározó regionális portálja, ahol a vásárló és eladó, kereslet és kínálat találkozik. A rendszer mindenki számára előnyös, hiszen itt a vevő és az eladó is jól jár.
 
 Az oldal felhasználóbarát, könnyen kezelhető, így bárki játszva böngészhet a termékek között, regisztrálhat, licitálhat. Regisztráció után licitálhatnak a felkínált termékekre, de bővebb információkat, képeket a termékről és felajánlójáról bárki kaphat.
 
 A licitáljrám nem csupán egy aukciós portál, egy igazi közösség is. Látogatóink keresik a lehetőségeket az olcsóbb vásárlásra, fizetőképes kereslettel rendelkeznek, olyan racionális döntéseket hoznak, mellyel 10 ezreket spórolnak, egy-egy termék megvásárlásakor.
 
 A licitáljrám.hu csapata küldetésének tartja ezt a közösséget építeni, igényeit folyamatosan a legmagasabb színvonalon kielégíteni.
 
 Látogasson az aukciós oldalra és jusson hozzá jóval olcsóbban a felkínált termékekhez, váltsa valóra álmait, vágyait!
 
 

Gazdaság

  1. Érkeznek a midibuszok

    Ahogy arról korábban hírt adtunk, a városrészi lakossági igényekhez igazítva további menetrendi módosítások várhatóak Székesfehérvár helyi közösségi közlekedésében. Fontos előrelépés lesz, hogy a várhatóan ősszel érkező midibuszok új területek – Harmatosvölgy, Sóstó I. és II., valamint Öreghegy – bekapcsolására is lehetőséget adnak.

    2026.06.18.
  2. A sportélet és gazdasági háttere

    A rendezvény középpontjában Székesfehérvár és a vármegye sportélete állt. A Sóstói Stadion rendezvénytermében megtartott fórumon a város sportklubjainak vezetői osztották meg gondolataikat egyesületük jelenéről, jövőbeni terveiről, valamint a klubok és a vállalkozók együttműködésében rejlő lehetőségekről. Dr. Cser-Palkovics András a Videoton jövőjéről is szólt.

    2026.06.11.
  3. A FIFA-vbtől a védelmi iparig

    Victor Fedeli, Ontario gazdaságfejlesztési, munkahelyteremtési és kereskedelmi minisztere tett látogatást a Continest székesfehérvári gyárában, ahol a vállalat vezetésével folytatott megbeszéléseken a kanadai-magyar gazdasági kapcsolatok erősítésének lehetőségei, valamint a Continest innovatív összecsukható konténertechnológiájának kanadai alkalmazási lehetőségei kerültek fókuszba.

    2026.06.03.
  4. VOSZ fórum júniusban

    A megyei sportélet gazdasági háttere és a sporttal kapcsolatos tervek lesznek a VOSZ Fejér Vármegyei Szervezete által rendezett harmadik vállalkozói fórum fókuszában. A június 10-én reggel 08.00 órakor kezdődő találkozóra szeretettel várják a vállalkozókat, azonban előzetesen regisztrálni szükséges!

    2026.06.03.