Hírek
-
Frontális karambol a 62-es főúton
Közlekedési balesethez riasztották a székesfehérvári tűzoltókat szombaton délelőtt. A 62-es főúton, Székesfehérvár és Seregélyes között két személygépkocsi frontálisan ütközött. A balesetben ketten sérültek meg.
2010.07.17. 22:56:44 -
A skót Hibernian lehet a Vidi ellenfele, ha továbbjut Mariborban
Az Európa-liga harmadik selejtezőkörében a Videoton a Hiberniannal csaphat össze, amennyiben a Videoton FC továbbjut az NK Maribor ellen - érdekesség, hogy a visszavágót skót játékvezetői hármas dirigálja . A magyar és a skót együttes korábban már találkozott egymással a nemzetközi porondon, méghozzá az 1989–1990-es UEFA-kupa első fordulójában. A skótok kettős győzelemmel (kint 1–0, itthon 3–0) léptek tovább a legjobb 32 közé.
2010.07.16. 15:49:18 -
Nekem Fehérvár - konzultáció-sorozatot indít Cser-Palkovics András
A fehérváriak hangulatát, közérzetét, elképzeléseit szeretné megismerni dr. Cser-Palkovics András, melynek érdekében „Nekem Fehérvár” címmel konzultáció sorozatot indít útjára. A sorozat első lépéseként a város lakói a kérdőíves felmérés keretében mondhatják el véleményüket Székesfehérvár elmúlt tizenkét évéről, illetve arról, hogy mit várnak egy jövőbeni városvezetéstől.
2010.07.16. 12:25:34 -
Használhatjuk - megtörtént a műszaki átadása a Berényi útnak
Pénteken délelőtt volt a műszaki átadása a felújított Berényi útnak. Visszaállították a Berényi út - Szent Flórián körút kereszteződésben is a lámpákat és nem büntetnek már a rendőrök sem, az autósok is újra használhatják az utat. Elkészült a Kelemen Béla utca - Rácz utca - Tobak utca átkötő út építése is. A beruházást ugyanabból a pályázati forrásból valósították meg, mint a Berényi út felújítását. KÉPGALÉRIA a műszaki átadásról
2010.07.16. 11:42:08 -
Nem újdonság Fehérváron az SMS értesítő
Július közepétől az ország valamennyi okmányirodájában e-mailben vagy SMS-ben, esetleg mindkettőben kérhetnek automatikus értesítést az azok az ügyfelek, akik személyi igazolványt, útlevelet vagy jogosítványt igényeltek. Székesfehérváron mindez nem újdonság, a helyi okmányiroda eddig is küldött értesítést, amikor megérkezett a személyi okmány. Csordásné Wurczinger Mária, az Anyakönyvi- és Okmányiroda vezetője elmondta, hogy a nyár első felében jelentősen megnövekszik a forgalom, a legtöbben útlevelet, illetve gyermek személyi igazolványt kérnek.
2010.07.16. 11:12:43