Hírek
-
Oszlopnak hajtott egy Daewoo Fehérvárcsurgón
Szinte egy időben két balesethez riasztották a székesfehérvári tűzoltókat augusztus 20-án, éjfél előtt nem sokkal. Gárdony és Agárd között vonatgázoláshoz kérték a tűzoltók segítségét, majd néhány perccel később Fehérvárcsurgón oszlopnak hajtott egy személygépkocsi, amelybe ketten beszorultak. Az autó utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét a mentők már nem tudták megmenteni.
2010.08.22. 22:03:07 -
Negyedik lett Demeter Gergely a szingapúri I. Ifjúsági Olimpián
A dobogóról éppen csak lemaradva a negyedik helyen végzett vasárnap az Alba Volán öttusázója Demeter Gergely a Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpián. A viadal honlapja szerint a magyar versenyző rosszul kezdte a napot, vívásban 760 ponttal csak 16. lett, innen kellett felzárkóznia. A folytatásban előbb a második leggyorsabb volt úszásban, majd a legjobb eredménnyel zárta a lövészettel kombinált futást, ezzel együtt négy másodperccel a bronzérmes mexikói Jorge Camacho mögött ért a célba.
2010.08.22. 12:35:29 -
A Miniszterelnök jókívánságait tolmácsolta a 95 éves Juci néninek
A Farkasvermi úti Idősek Otthonában dr. Cser-Palkovics András országgyűlési képviselő köszöntötte a 95 éves Vincze Mihálynét és tolmácsolta a miniszterelnök jókívánságait is Juci néninek, aki 1915, augusztus 19-én született, Aradon. Megélte mindkét világháborút, élete során 3 gyermeket nevelt fel, és felsőfokú, közgazdasági végzettsége van.
2010.08.22. 11:43:42 -
Albacomp - elkezdték a felkészülést, Braniszlav Dzunics vezetőedző szeptemberben csatlakozik
Az ünnep előtt 12 játékos részvételével kezdte meg az Albacomp kosárlabda csapata a felkészülést a 2010/2011-es bajnoki szezonra. Az edzéseket jelenleg Matus Gábor irányítja. A programban szerepel fizikai felmérő, spinning, futó és labdás edzések. A válogatott játékosok és a vezetőedző Braniszlav Dzunics valamint a külföldi játékosok szeptember elején csatlakoznak majd a csapathoz.
2010.08.22. 11:32:17 -
Hét Nemzet Kupája - az ukrán Bilichanka nyerte a fehérvári tornát
Nem sikerült Székesfehérváron tartani a Hat Nemzet Kupáját. A Köfém Sportcsarnokban rendezett kétnapos női futsal torna döntőjében a hazai Vesta csapata 4:1-es vereséget szenvedett az ukrán Bilichankától. A Hat Nemzet Kupáján Európa elit női futsal csapatai vendégeskedtek városunkban, két napon át. A fehérvári lányok és az ukránok is veretlenül érkeztek el a döntőig, ahol a vendégek vezető góljára Dombai-Nagy Anett még reagált, a többi ukrán gólra azonban nem érkezett válasz.
2010.08.22. 11:26:44