Közlemények
-
Újabb óvodában rendeltek el hatósági karantént
Újabb intézmény érintett a koronavírus-járvány miatt bevezetett ideiglenes intézkedésekben: a Napsugár Óvodában 7 gyermeket és 4 dolgozót a Nemzeti Népegészségügyi Központ hatósági karanténba helyezett január 13-ig. Az intézményben emiatt rendkívüli szünetet nem kell elrendelni. A szükséges intézkedések megtörténtek, az érintetteknek jobbulást kívánunk.
2021.01.08. 16:04:46 -
Az M7-es pákozdi pihenőjénél is lehet sztrádamatricát venni
Az év eleji e-matrica vásárlások gördülékenységének biztosítása érdekében az idén januárban a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. mobil ellenőrzési egységeinek irodáiban is lehet majd autópálya-matricákat vásárolni.
2021.01.08. 13:43:15 -
Félpályás útlezárás a Farkasvermi úti vasúti átjárón
Javítási munkálatok miatt félpályás útzár lesz csütörtökön és pénteken a Farkasvermi úti vasúti átjárón 9 és 14 óra között. A munkálatok idején jelzőőr irányítása mellett halad a forgalom.
2021.01.06. 18:25:21 -
Szünetel a kölcsönzés a Vörösmarty könyvtár gyermek és központi részlegében
Ma és holnap a Vörösmarty Mihály Könyvtár gyermekkönyvtári részlegében, január 7-én, csütörtökön pedig a Központi Könyvtárban szünetel a kölcsönzés. Január 8-tól, péntektől ismét személyesen vehetik át kért könyveiket az olvasók.
2021.01.06. 15:12:17 -
Hamarosan indul a székesfehérvári háziorvosok beoltása is
Hamarosan elkezdődik a székesfehérvári egészségügyi alapellátásában dolgozó szakemberek koronavírus elleni beoltása. Először a háziorvosok és a praxisok szakdolgozói kapják meg a vakcinát, itt már meg is kezdődött a vakcina iránti igényfelmérés.
2021.01.05. 10:44:00