Közlemények
-
Négy utcában lesz áramszünet csütörtökön
Az elektromos hálózat karbantartását végzi az E.ON Zrt. február 18-án, csütörtökön több helyszínen Székesfehérváron. A munkálatokhoz kapcsolódón áramszünet lesz négy utcában.
2021.02.15. 14:38:09 -
Ismét elindult a személyes ügyfélfogadás a Fejérvíz Zrt-nél
Kizárólag előzetes időpontfoglalással ismét fogadja személyesen az ügyfeleit a Fejérvíz Zrt. – olvasható a közszolgáltató honlapján. A székesfehérvári ügyfélszolgálatokon február 15-től, hétfőtől, míg vidéken február 16-tól, keddtől kezdődően van lehetőség újra a személyes ügyintézésre.
2021.02.15. 13:29:21 -
Életbe lép a vörös kód – figyeljünk fokozottan a hajléktalanokra!
Életbe lép a vörös kód jelzés pénteken délelőtt 10 órától, és várhatóan jövő szerdáig érvényben is marad a rendkívüli hideg miatt. A gyorsan betört fagyos levegő veszélybe sodorhatja a szabadban élő hajléktalanokat, így fokozottan figyelni kell rájuk. A székesfehérvári Kríziskezelő Központban van elég férőhely, mindenkit el tudnak helyezni, aki kéri – mondta Zsabka Attila, az intézmény vezetője.
2021.02.12. 08:53:15 -
Több utcában is áramszünet lesz jövő hétfőn és kedden
Az elektromos hálózat karbantartását végzi az E.ON Zrt. február 15-én, hétfőn és 16-án, kedden több székesfehérvári utcában. A munkálatokhoz kapcsolódón áramszünet lesz az alábbi helyszíneken és időpontokban:
2021.02.10. 14:39:44 -
„Ne szerepeljen politikai hadszíntéren Gábor neve”
„Sajnáljuk ezt az egész esetet, ami fájó sebet szakított fel nemcsak a szűk család, hanem több száz ember szívében. A klub nem minden szempontból átgondolt döntése miatt alakult ki ez a helyzet, amelyet sokan politikai érvényesülésre használnak. Mi nem szeretnénk azt, hogy Gábor neve a politikai hadszintéren szerepeljen. Arra kérek mindenkit, hogy Gábor emlékét tartsuk tiszteletben! A jégkorong maradjon a béke és a nyugalom szigete.” – ezzel a kéréssel fordult mindenkihez id. Ocskay Gábor.
2021.02.04. 16:38:07