Közéleti hírek
-
Október 5-én, a MOL Aréna Sóstóban vehetnek végső búcsút id. Horváth Gábortól
A rövid betegség után, szeptember 17-én elhunyt id. Horváth Gábor búcsúztatása október 5-én, szombaton 10 órakor kezdődik a MOL Aréna Sóstóban. A klublegendától búcsúzni kívánó szurkolókat a főlelátóra várják, akik 10 és 10.45 között róhatják le kegyeletüket a ravatalnál, 10.50-től búcsúztató beszédek következnek. Ezt követően a Palotai úton található Szedreskerti temetőben helyezik végső nyugalomra Gabi bácsi hamvait a család és a barátok jelenlétében.
2019.09.26. 10:39:25 -
Polgármesteri Elismerő Emlékérmet vehetett át Dr. Takácsi Nagy József főorvos
A 90 esztendős Dr. Takácsi Nagy József belgyógyász vehetett át Polgármesteri Elismerő Emlékérmet csütörtökön a Városházán Cser-Palkovics András polgármestertől és Szent Márton Emlékérmet Dr. Altorjay Andrástól, a Magyar Orvosi Kamara Székesfehérvári Szervezetének elnökétől. A főorvos 57 évig dolgozott a megyei kórházban.
2019.09.26. 10:29:22 -
Polgármesteri találkozó a NAV Nyugdíjas Klub tagjaival
A NAV NYOSZ Fejér Megyei Adóigazgatási Nyugdíjas Klub szeptemberi összejövetelére látogatott el szerdán dr. Cser-Palkovics András polgármester. A fehérvári egykori adószakértők minden hónap utolsó szerdáján találkoznak az Ősz utcai klubhelyiségben.
2019.09.26. 07:05:48 -
25 éves születésnapját ünnepelte az ARNYE Vasútkörnyéki Klubja
Ünnepélyes keretek között tartotta meg összejövetelét az Alba Regia Nyugdíjas Egyesület Vasútkörnyéki Klubja alapításának 25. évfordulóján. A 44 fős klub tagjait dr. Cser-Palkovics András Polgármesteri elismerő oklevéllel köszöntötte a város nevében.
2019.09.25. 19:47:02 -
Dr. Zacher Gábor is előadást tartott az EgészségDokk addiktológiai konferenciáján
Noha fél évtizede működik már Székesfehérváron az Egészségdokk Addiktológiai Központ és Serdülő Kríziscentrum, bemutatkozó konferenciára várták szerdán a gyermek és ifjúsági addiktológia, valamint a társszakmák képviselőit; gyerekpszichiátereket, pszichológusokat, orvosokat és a szociális ellátás különféle szakterületeinek munkatársait a Hiemer-házban. A konferencián részt vett Fehérvár polgármestere és előadást tartott Dr. Zacher Gábor, toxikológus is.
2019.09.25. 13:55:00