Hírek
-
Szemét és bozótos égett Velence közelében
Csütörtökön délután érkezett a jelzés a székesfehérvári tűzoltóságra, miszerint Velence és Pusztaszabolcs között tűz van, és egy nádfedésű marhaistálló ég. A székesfehérvári tűzoltók mellett a dunaújvárosi lánglovagok is siettek a helyszínre, ahol kiderült, hogy szerencsére nem istálló ég, hanem egy egykori mezőgazdasági telephely romjai között a felhalmozott szemét és bozótos kapott lángra.
2009.09.25. 08:41:39 -
Box a Köfém Sportcsarnokban - október közepén csapnak össze
A Profibox Promotion égisze alatt amatőr és profi ökölvívó gálát rendeznek október 10-én, Székesfehérváron, a Küfém Sportcsarnokban. Az ingyenesen megtekinthető rendezvény 14 órakor amatőr összecsapásokkal kezdődik, majd egy félórás táncbemutató után 18 órától a profi bokszolók veszik birtokukba a ringet. Kötelek közé lép két menő fehérvári boxoló, a WBF váltósúlyú nemzetközi-bajnok Molnár Attila, és a veretlen nagyváltósúlyú Túrós Arnold
2009.09.25. 08:12:58 -
Vízóra leolvasás a Felsővárosban, a vezér utcákban, Csalán és Kisfaludon
A Fejérvíz Zrt. tájékoztatja a fogyasztókat, hogy vízmérő leolvasást végez Székesfehérváron a családi házas fogyasztóknál 2008. szeptember 27-től október 3-ig, az „I” ütemnek megfelelően. A leolvasás a következő városrészeket érinti: Cserkész u., - Kertalja u. – Szent Flórián körút által közrefogott terület, Belváros, Kadocsa u. – Olaj u. közötti terület, Lehel u., Zsolt u. valamint Csala, és Kisfalud.
2009.09.24. 15:38:33 -
Bombariadó Közgyűlés előtt - a Hiemer-házban üléseztek a képviselők
Csütörtökön a Városházán kezdte volna ülését Székesfehérvár képviselőtestülete, azonban bombariadó miatt kiürítették az épületet, így a Hiemer-ház házasságkötő termében kezdték az ülését a városatyák. A közgyűlésen hosszas vita bontakozott ki a 2009. évi költségvetéséről szóló önkormányzati rendelet módosítása kapcsán. A bombariadót mélységesen elítélte a jobb és a baloldal egyaránt.A zárt ülésen meghozott közgyűlési döntések
2009.09.23. 20:40:09 -
Divat-ékszer - szombaton nyílik Futterer Judit kiállítása
Divat-ékszer címmel látható Futterer Judit kiállítása szeptember 26. és október 10. között a Café Möbiuszban, a Kossuth utca 11 szám alatt. A ruhaterveket és egyedi ékszekereket bemutató kiállítás hivatalos megnyitójára szeptember 26-án 19 órakor kerül sor Szakál Antal képzőművész közreműködésével.
2009.09.23. 11:08:56