Hírek
-
Drágább lett az áram - 6.2 százalékot emelt az E-on
Novembertől többe kerül az áram, kevesebb utazási kedvezményt vehetnek igénybe a vasutasok, és az egész országban egységesítették a kerékbilincselés módját illetve annak leszedésének díját. A Székesfehérváron is szolgáltató E-on emelt a legtöbbet, 6.2 százalékot a villamos energia árán. Észak-Magyarországon például csak 1.3 százalékot emeltek.
2009.11.01. 21:05:06 -
Alves mesterhármasával győzött a Vidi a Vasas otthonában
Andre Alves mesterhármasával 2:4-re győzött Angyalföldön vasárnap este a Videoton, ezzel továbbra is vezeti a tabellát. A meccs legjobbjának is Alvest választották. Az első félidőben egyértelmű volt a Vidi fölénye, majd a második félidőben egy egészen más Vasas lépett a pályára és a Magyar Bajnokságban ritka és igazán pergő, gólgazdag focit láthatott a közönség.Vasas - Videoton - 2:4
2009.11.01. 19:18:46 -
Kézművesek, iparművészek jelentkezését várjuk a karácsonyi vásárra
November 27-től december 24-ig, Advent heteiben idén is lesz Karácsonyi vásár a belvárosban, melyre igényes kézművesek, iparművészek, továbbá étel-ital árusok jelentkezését továbbra is várja a Városgondnokság. A faházak bérleti lehetőségéről Tóth Boglárkánál és Asbóth Ildikónál lehet érdeklődni a 30/521-64-26 és a 22/513-484-es telefonszámokon.
2009.11.01. 18:17:36 -
Kereskedők jelentkezését várják a belvárosi Karácsonyi vásárra
November 27-től december 24-ig, Advent heteiben idén is lesz Karácsonyi vásár a belvárosban, melyre igényes kézművesek, iparművészek, továbbá étel-ital árusok jelentkezését továbbra is várja a Városgondnokság. A faházak bérleti lehetőségéről Tóth Boglárkánál és Asbóth Ildikónál lehet érdeklődni a 30/521-64-26 és a 22/513-484-es telefonszámokon.
2009.11.01. 18:08:38 -
Kempó - világbajnok lett a fehérvári Ács László
Világbajnoki címet szerzett Ács László, a Nemzetközi Ke mpo Szövetség (IKF) romániai világbajnokságán. Az 1985-ös születésű székesfehérvári versenyző a -90 kg-os súlycsoportban végzett az élen. A 39 nemzet legjobbjait felvonultató bukaresti vb-n a magyar színeket összesen négy fehérvári sportoló képviselte.
2009.11.01. 18:02:45