Hírek
-
A választók több mint 58 százalék szavazott Vargha Tamásra
Vargha Tamás, aki a fehérvári 2-es körzetben a szavazatok 58.53 százalékát kapta 1959. február 2-án születt Székesfehérváron. A Május 1. téri és az Ybl Miklós Általános Iskolába után a József Attila Gimnáziumban érettségizett. A József Attila Tudományegyetem után az ELTE hallgatója lett és itt szerezett diplomát is. Négy gyermeke van, legidősebb fia jogász, lánya a Pázmány Péter Katolikus Egyetem végzős hallgatója, a két legkisebb pedig gimnazista.
2010.04.11. 22:50:27 -
Eredmények 99 százalékos feldolgozottságnál
Az országgyűlési választások első fordulójának eredményei, 99 százalékos feldolgozottság szerint a Fidesz elsöprő többségét hozták. 64 százalékos részvétel mellett 119 választókerületben érvényes és eredményes végeredmény született. A Fideszre összesen 2 666 727 választó szavazott, ami 52,76 százalékot és 87 mandátumot jelent listáról, 119-et pedig egyéniben, azaz összesen már most 206 mandátumuk van a 386 fős törvényhozásban.
2010.04.11. 22:37:33 -
Nem hivatalos eredmények 70 százalékos feldolgozottságnál
Vasárnap este 22 óra után 15 perccel az Országos Választási Bizottság támogatta, hogy az Országos Választási Iroda (OVI) vezetője indítsa el a tájékoztató oldalát, ahonnan megismerhetőek lesznek az országgyűlési képviselő-választás részeredményei. Információnk szerint 70 százalékos feldolgozottságnál a Fidesz-KDNP 53, MSZP 19, Jobbik 16, LMP 6,5, MDF 2,5 százalékon áll.
2010.04.11. 22:27:35 -
Fidesz győzelem Fehérváron - Vargha Tamás 58.53, Dr. Cser-Palkovics András 49.51
Az orszásggyűlési képviselőválasztás első fordulójában megszerezte a szavazatok 58.53 százalékát Vargha Tamás a Fidesz Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Néppárt képviselőjelöltje Fejér megye 2. számű választókerületében, így mandátumot szerzett az első fordulóban a Parlamentbe. Az 1 számú választókerületben Dr. Cser-Palkovics András a szavazatok 49.51 százalékát szerezte meg, így ebben a körzetben április 25 én a második forduló egyszerű többsége dönt majd a parlamenti mandátum sorsáról.
2010.04.11. 21:57:48 -
Továbbra is az élen - győzött a Videoton a Sóstón
A Soproni Liga 22. fordulójának vasárnapi találkozóján a listavezető Videoton a Nyíregyházát fogadta. A székesfehérváriak Sándor György 27. percben szerzett góljával 1-0-ra győztek, ezzel előnyük újra négy pontra nőtt a második helyezett Debrecen előtt. A Videoton végig óriási fölényben játszott, és egymás után dolgozta ki helyzeteit. KÉPEK a mérkőzésről Videoton FC - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0 (1-0)
2010.04.11. 20:32:09