Hírek
-
Egyéni edzések tartott Braniszlav Dzunic az Albacomp új trénere
Braniszlav Dzunic az Albacomp új edzője, aki mellesleg a nemzeti csapat trénere egyéni képzéseket tart Székesfehérváron. Az egyéni képzéseken Hendlein Roland és Hanga Ádám vettek részt - mondta a klub hivatalos honlpján. Kiemelte, hogy az U20-as bajnoki döntő megnyerése azt jelenti, hogy van jó utánpótlás, és játékosok akikkel érdemes foglalkozni.
2010.06.22. 07:22:24 -
Székesfehérvár - Komárom - július 4-től újra lesz vonatközlekedés
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium július 4-én öt vasúti mellékvonalon indítja újra a személyforgalmat. A szaktárca döntése alapján első körben a korábban szüneteltetésre ítélt Székesfehérvár-Komárom közötti vasúti közlekedés is újraindul négy másik mellett. Kezdetben jellemzően napi négy járatot használhatnak majd az utasok. Ez a szám a decemberi menetrendváltással, az addig lefolytatandó kistérségi egyeztetések nyomán változhat.
2010.06.22. 07:06:46 -
A Maribor lesz az ellenfele a Videotonnak - július 15-én lesz az első meccs
Az Európa Liga selejtezőinek sorsolásán a Videoton az EL 2. selejtezőjében kezd, ellenfele pedig a szlovén NK Maribor lesz. A második körben az első összecsapásra július 15-én, a visszavágóra július 22-én kerül sor. A bajnoki ezüstérmes Videoton hazai pályán kezd, majd a második összecsapást rendezik Szlovéniában. Mezey György vezetőedző nagyon nehéz és komoly mérkőzéseket vár, mint mondta "biztos vagyok benne, hogy élvezetes meccsek lesznek."
2010.06.22. 07:04:26 -
Kevesebb gyermek születik idén, mint tavaly
Az előzetes adatok szerint 2010 első négy hónapjában 30.926 gyermek született Magyarországon, 1,2 százalékkal kevesebb, mint egy évvel korábban. Székesfehérváron 381 kisgyermek született ebben az évben, A városban egyébként 101.210-en lakunk. A halálozások száma országosan 43 802 volt, ami 5,4 százalékos csökkenést jelent a 2009. január–áprilisihoz képest. A természetes fogyás 12 876 fő volt, 2111-gyel kevesebb az egy évvel korábbinál.
2010.06.22. 06:36:46 -
A héten véget ér a szárazedzések ideje a Sapa Fehérvár AV19-nél
Ezen a héten véget ér a szárazedzés időszaka, ám a Sapa Fehérvár AV19 játékosai ezt követően sem pihenhetnek: egyéni tréningekkel kell magukat szinten tartani a július végi találkozásig - nyilatkozta Énekes Lajos másodedző a klub hivatalos honlapján. Mint mondta négy hete dolgoznak együtt a srácokkal, két csoportban. A válogatottak, illetve az idősebbek picivel több pihenőt kaptak, a munkát a fiatalabb korosztállyal kezdték.
2010.06.21. 19:39:51