Hírek
-
Ilyen még nem volt - a Uriah Heep Fehérváron
A legendás hard rock banda már tavaly elkezdte fennállásának 40. évfordulóját ünnepelni: Celebration címmel kiadtak egy albumot. A mostani csapat is abszolút frissen és lendületesen játssza az olyan klasszikus számokat, mint a Sunrise, a Gypsy és a July Morning. Hosszú évek óta koncerteznek ezekkel a nótákkal. A Uriah Heep Székesfehérváron a FEZEN-en következő felállásban lép fel best of programjával: Mick Box gitár, Trevor Bolder basszusgitár, Bernie Shaw ének, Phil Lanzon billentyűk, és Russell Gilbrook dob.
2010.09.06. 05:23:53 -
Hétfő délutánig kell megsemmisíteni az át nem adott ajánlószelvényeket
Az októberi önkormányzati választásra összegyűjtött, de a választási bizottságnak át nem adott ajánlószelvényeket hétfő 16 óráig meg kell semmisíteniük a gyűjtőknek a választási eljárásról szóló törvény értelmében. Az önkormányzati választásra jelölteket és megyei listát péntekig, szeptember 3-ig lehetett bejelenteni az illetékes választási bizottságnál. A megsemmisítés célja, hogy az ajánlók személyes adatai és politikai véleményük ne kerülhessen illetéktelenek kezébe.
2010.09.05. 16:31:44 -
Elégedett válogatott játékosaival a Videoton mestere
A magyar bajnokság csapatai közül a két legtöbb játékost adó egyesület, a Videoton és a Debrecen szakvezetése kapott meghívást a szövetségtől, iiletve Egervári Sándortól, hogy a helyszínen tekintsék meg a mérkőzést. Dr. Mezey György szerint a Videoton mindhárom játékosa, Lipták, Lázár és Elek is stabilan megragadhat a nemzeti együttesben.
2010.09.05. 16:18:36 -
Döntőben a Sapa Fehérvár AV 19 az ifj. Ocskay emléktornán
A házigazda Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata az első harmadban ütött öt gól után 6-1-re nyert a szlovén Olimpija Ljubljana ellen az ifj.Ocskay Gábor emléktorna első játéknapján. A Fehérvár álomszerűen kezdett, a nyitó harmadban úgy talált be ötször a csapat, hogy négy gólt 2 perc 40 másodperc alatt szereztek. A siker azt jelenti, hogy Sapa Fehérvár AV 19 vasárnap 18 órakor az osztrák Graz 99ers együttesével csapnak össze az első helyért.
2010.09.04. 20:26:59 -
Kikapott a Sóstói Stadionban az U21-es válogatott
A magyar U21-es labdarúgó-válogatott egygólos vereséget szenvedett szombaton Wales együttesétől Székesfehérváron, Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen. Róth Antal együttese ezzel elvesztette esélyét, hogy a biztos továbbjutást érő első helyen végezzen a csoportban, ugyanis az éllovas szigetországiak négy ponttal előzik meg a magyarokat az utolsó, keddi forduló előtt. A nyolccsapatos kontinensviadalról a legjobb négy kvalifikálja magát a londoni olimpiára.
2010.09.04. 20:10:34