Online ügyintézés, e-mail küldés és a mobilapplikációk használata is szerepelt abban a képzésben, amelyet 65 év felettieknek szervezett meg az Alba Innovár és az Alba Regia Nyugdíjas Egyesület Székesfehérvár Önkormányzatának támogatásával. A tíz alkalomból álló, időseknek szóló oktatás célja az volt, hogy fejlesszék e korosztály digitális képességeit.