Közlemények
-
Köszönet a fehérváriak összefogásáért és újrainduló programok a Belvárosban
„Most, hogy az élet visszatérhet a rendes kerékvágásba, úgy vélem, ideje ismét – lehetőségeink szerint – élettel megtölteni városunkat: szombaton délután 5 és este 8 óra között Fehérvár művészei visszahozzák a megszokott nyári életet Székesfehérvár szívébe.” – írja közösségi oldalán dr. Cser-Palkovics András.
2020.06.19. 13:54:00 -
Áramszünet lesz a Havranek József utcában jövő hét kedden és szerdán
Az áramszolgálatatás javítása érdekében karbantartási munkát végez az E.ON. Emiatt áramszünet lesz június 23-án, kedden és június 24-én, szerdán Székesfehérváron a Havranek József utcában.
2020.06.19. 08:29:05 -
Záró veszélyhelyzeti lakossági tájékoztató – Az elmúlt 100 nap és ami mögötte van
A veszélyhelyzeti utolsó, 76. lakossági tájékoztatóban összegzi dr. Cser-Palkovics András az elmúlt 100 nap döntéseit, következményeit és tapasztalatait. „Az elmúlt bő három hónap polgármesteri szolgálatom legnagyobb kihívását jelentette, egyben pedig legerőteljesebb tapasztalatát is” – írja, amelynek végén a rendkívüli hatáskört megnyugvással és tiszta lelkiismerettel adja vissza a Közgyűlésnek, amelyet jövő héten keddre össze is hív. A városvezető köszönetet mondott az Operatív Törzsnek is áldozatos munkájáért.
2020.06.17. 17:17:17 -
Lakossági tájékoztató a könyvtár újranyitásáról, a házi gyermekorvosi rendelésekről és további aktualitásokról
Kinyithatnak a könyvtárak is, ennek fehérvári menetrendjéről, a házi gyermekorvosi rendelésekről, Székesfehérvár új kisfilmjéről, illetve több aktuális témáról is szól dr. Cser-Palkovics András polgármester hétfői lakossági tájékoztatójában.
2020.06.15. 16:35:00 -
Tájékoztató a házi gyermekorvosi ellátás jelenlegi rendjéről
A koronavírus-fertőzés veszélyének minimálisra csökkentése érdekében a házi gyermekorvosok továbbra is arra kérik a hozzájuk fordulókat, hogy telefonos egyeztetés után keressék fel a rendelőt a megfelelő egészségügyi szabályok betartatása mellett.
2020.06.15. 13:44:13
Áramszünet lesz az Őrhalmi Szőlőkben június 17-én és 18-án
Feloldották az általános látogatási tilalmat a Szent György Kórházban
Az egészségügyi intézményekben az általános látogatási tilalmat feloldották, a Szent György Kórház arra kéri mind a betegeket, mind a hozzátartozókat, hogy saját érdekükben ezzel a jogosultsággal csak akkor éljenek, ha feltétlenül szükséges!