Hírek
-
Nefelejcs utcánál két autó ütközött
Összeütközött két személygépkocsi október 31-én, pénteken délután a Berényi út és a Nefelejcs utca kereszteződésében. A Suzuki Swift az elejével ütközött az Opel Omega jobb elejének. A mentők a Suzukiból egy könnyebb sérültet szállítottak kórházba. A tűzoltók áramtalanították a személygépkocsikat, majd segítettek a forgalmi akadály megszüntetésében.
2008.11.02. 19:26:16 -
Illegális hulladéklerakókat számoltak fel Székesfehérvár határában
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata 2008. márciusában pályázatot nyújtott be „Székesfehérvár közigazgatási területén lévő illegális hulladéklerakók felszámolása, utógondozása, valamint a keletkező hulladékok megelőzése” címmel. Pályázatunk 3.427.000,- Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült, melyről a 2008. július 4-én kelt levélben kaptunk értesítést.
2008.11.02. 07:28:38 -
Tízmilliós szívultrahangot ajándékozott a Denso a Szent György Kórháznak
Tízmillió forint értékű orvosi eszközöket adományozott a Fejér Megyei Szent György Kórháznak a Denso Gyártó Magyarország Kft. Egy ultrahang készülékkel, két intenzív ággyal, és két magzati szívhang vizsgálatára alkalmas berendezéssel gazdagodik az intézmény. Az új diagnosztikai eszközök jóval modernebbek a kórházban meglévőknél, ráadásul a kardiológiai osztályon éppen ki kellett vonni a forgalomból egy húsz éves szívultrahangot.
2008.11.02. 07:28:14 -
A Vasas kiütötte az FC Fehérvárt
A Soproni Liga 13. fordulójában az otthonában mostanában félelmetes Vasas vendégeként lépett pályára az FC Fehérvár. Hiába kívánt szoros csatát vívni a fehérvári piros-kék alakulat, az angyalföldiek látványos gólokkal használták ki a Vidi óriási védelmi hibáit. A Vasas súlyos vereséget mért az FC Fehérvárra, és 10 év után ismét nyerni tudott a Fáy utcában a fehérvári együttes ellen. Vasas - FC Fehérvár 4-1 (2-1)
2008.11.01. 22:58:13 -
Az utolsó negyedben hengerelt az Albacomp
A kötelező győzelem begyűjtésére készült az Albacomp a kosárlabda NB1 harmadik fordulójában, hiszen a hibátlan fehérváriak a még nyeretlen Marso Vagép Nyíregyházi KK csapatát fogadták. Több, mint három negyeden át megküzdött az Alba a nyírségiekkel, csak a végén tudott robbantani a hazai gárda. Albacomp – Marso Vagép Nyíregyházi KK 89–70 (27-18, 19-22, 21-24, 22-6)
2008.11.01. 22:42:57
Mindenszentek, Halottak napja - mióta gyújtunk gyertyát a temetőben?
Sokan jöttek el az idei Halloween ünnepre
Piros-kék csata a Soproni Ligában
Emlékezés a városban elhunyt katonákra
Beszorult sérült a Suzukiban Csákvár közelében
Közgyűlés után - polgármesteri sajtótájékoztató a Városházán
A Közgyűlési tudósítást ITT találja!