-
Áramszünet a Búrtelepen
Hálózatkarbantartás, illetve villanyoszlop cseréje miatt lesz áramszünet június 29-én a Búrtelepen, valamint az Almássy-telepen és a környező utcákban – adta ki az erről szóló közleményt az áramszolgáltató.
2026.06.26. -
Benelegszik nyáron a radiátor?
Amennyiben a távfűtéssel ellátott lakásokban a nyári hónapok során átmenetileg felmelegednek afűtőtestek, az nem a fűtési szezon idő előtti kezdetét jelenti nem is próbafűtést végez a szolgáltató.A jelenség oka általában az épület fűtési rendszerén végzett karbantartási vagy felújítási munka,amely során a rendszert leürítik, majd a munkálatok befejezése után újratöltik.
2026.06.26. -
Elmarad a meleg miatt a Vakációindító
A közönség és a munkatársak biztonsága érdekében, a szombat nulla órától életbe lépő harmadfokú hőségriasztásra és a várható rendkívüli hőségre való tekintettel a szombatra meghirdetett Vakációindító Szárazréten rendezvény elmarad.
2026.06.26. -
Diákmunka a hivatalban
Nyári diákmunkára várja a fiatalok jelentkezését a Polgármesteri Hivatal Székesfehérváron. A foglalkoztatás két turnusban, július és augusztus hónapban lesz napi hat órában. Fizikai munkát, eszköz- és bútormozgatást kell végezni. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában lehet – olvasható ebben a felhívásban.
2026.06.25.
Vízóraleolvasás lesz május 4-ig a Felsővárosban és az Öreghegyen
A Fejérvíz ZRt. tájékoztatja a fogyasztókat, hogy vízmérő leolvasást végez Székesfehérváron a családi házas fogyasztóknál 2009. április 27-től május 4-ig, a „J” ütemnek megfelelően, mely a következő városrészeket, illetve utcákat érinti: Fecskepart u., Fürdősor - Zámoly utca közti terület Gerle u., Nagyszombati út - Pozsonyi út - Fiskális u. - Budai út által határolt terület (kivéve a Pozsonyi út, Budai út és a Fiskális út), Pacsirta u., Rigó u., valamint a Sár u.
Elektronikus ügyintézés: www.fejerviz.hu
Elektronikus ügyintézés: www.fejerviz.hu
2009.04.26. 08:57 |
A Fejérvíz ZRt. tájékoztatja a fogyasztókat, hogy vízmérő leolvasást végez Székesfehérváron a családi házas fogyasztóknál 2009. április 27-től május 4-ig, a „J” ütemnek megfelelően, mely a következő városrészeket, illetve utcákat érinti:
Fecskepart u., Fürdősor - Zámoly utca közti terület Gerle u., Nagyszombati út - Pozsonyi út - Fiskális u. - Budai út által határolt terület (kivéve a Pozsonyi út, Budai út és a Fiskális út), Pacsirta u., Rigó u., valamint a Sár u.
Kérik a fogyasztókat, tegyék hozzáférhetővé a vízmérőhelyeket. Ha ezt nem biztosítják, az előző időszak átlagfogyasztását tudják figyelembe venni. A leolvasást napközben, munkaidő után és hétvégén is folyamatosan végzik. Azokat a fogyasztókat, akiket nem találnak otthon arra kérik, hogy a levélszekrényben hagyott leolvasólapot töltsék ki, és postafordultával küldjék vissza, illetve honlapjukon keresztül is bejelenthetik mérőállásukat május 19-ig.
Ügyfélszolgálataik csütörtöki napokon 20 óráig tartanak nyitva.
Elektronikus ügyintézés, további információ: www.fejerviz.hu
Alcsútdoboz, Bakonycsernye, Balinka, Cece, Csabdi, Csókakő, Csősz, Enying, Felcsút, Igar, Káloz, Lajoskomárom, Mór mellékmérők, Nagylók, Óbarok, Perkáta, Pusztavám, Tabajd, Vál, Vasztélypuszta településeken a vízmérők leolvasása május 1. és 15. között kerül sorra.