Hírek
-
Székesfehérvári boxoló lett a WBF nemzetközi bajnoka
Bravúrral nyert a a székesfehérvári Molnár Attila (14 győzelem – 13 vereség – 6 döntetlen) a WBF bajnoka Georges Dujardin (13 győzelem – 12 vereség – 1 döntetlen) ellen. A profi bokszban igen nehéz idegenben győzedelmeskedni, egyrészt a hazai bokszolót rendszerint jobban védik a pontozóbírók, továbbá a helyi versenyző menedzsere választja ki az ellenfelet. Így a vendégbokszoló mindig jókora hátránnyal kezdi a mérkőzést.
2009.05.04. 20:28:24 -
A Heraklész nyerte a Május 1. Görhoki Kupát Székesfehérváron
Sikeresen befejeződött a Fehérvári Görkorcsolya Club SE által szervezett, tizedik éve megrendezett jubileumi 10. Május 1.Görhoki Kupa Székesfehérváron a Bregyó Sportcentrumban. Idén hét csapat érkezett a tornára: öt fehérvári gárda mellett kettő vidéki is részt vett a versenyen. Egy csapat Dunaújvárosból, egy Oroszlányból érkezett. A döntőt a már 12 éves múltra visszatekintő Aszfaltbetyárok csapata játszotta a Heraklésszel, ahol a 4-4-es döntetlen és hosszabbítás után büntetők döntöttek a Heraklész csapat javára.
2009.05.04. 19:58:20 -
Mégis lesz lomtalanítás Székesfehérváron
A városgondnok és a Városfejlesztési Bizottság elnökének hétfői sajtótájékoztatóján szó volt arról is, hogy várhatóan május végén mégis lesz lomtalanítás a városban. Idén szeretnék elkerülni, hogy egy héten keresztül szemetesek legyenek a város közterületei. Bővebb tájékoztatást a lomtalanítás lebonyolításáról egy héten belül ígértek, jelenleg is zajlanak a tárgyalások a Depóniával, hogy pontosan mikor és hogyan szervezzék meg az akciót.
2009.05.04. 19:46:15 -
A napokban történik az új játszóterek műszaki átadása
Székesfehérvár városgondnoka Bozai István és a Városfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság elnöke közösen tartottak sajtótájékoztatót a város játszótereinek felújításáról. Székesfehérváron három évvel ezelőtt indult a játszótérfelújítási program, akkor 32 játszótér teljes felújítása megtörtént. Tavaly ősszel 28 játszótér építését kezdték meg a városban, melyeknek a napokban tarják a műszaki átadását.
2009.05.04. 19:39:19 -
Május végére mind a 28 új játszótér elkészül Székesfehérváron
A legkésőbb május végén befejeződő játszótér építésekről, a Csóri úti parkerdőről és a lomtalanításról beszélt sajtótájékoztatóján a Városfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság elnöke Szigli István és Székesfehérvár városgondnoka Bozai István hétfői sajtótájékoztatóján. A város önkormányzata több mint 380 millió forintot költ idén a Halesz és a Petőfi park, illetve 28 játszótér építésére.
2009.05.04. 14:59:57