Hírek
-
Ha jön a hó - gépszemle a szolgáltatónál
A következő napokban hó ugyan nem várható a környéken, azonban a város kommunális szolgáltató cégénél hétfőn délelőtt gépszemlét tartottak. A Városgondnoksággal, illetve a rendőrséggel a hóeltakarítási feladatokat tekintették át. A Depónia nyolc nagy és ugyanennyi kis géppel lát neki a síkosság-mentesítéshez ha szükséges. Székesfehérváron mintegy 300 kilométernyi közút és összesen harminc kilométernyi járdát takarítanak majd.
2009.11.17. 15:42:20 -
Gépszemle - felkészülve a síkosságmentesítésre
A következő napokban hó ugyan nem várható a környéken, azonban a város kommunális szolgáltató cégénél hétfőn délelőtt gépszemlét tartottak. A Városgondnoksággal, illetve a rendőrséggel a hóeltakarítási feladatokat tekintették át. A Depónia nyolc nagy és ugyanennyi kis géppel lát majd neki a síkosság-mentesítéshez ha szükséges. Székesfehérváron mintegy 300 kilométernyi közút és összesen harminc kilométernyi járdát takarítanak majd.
2009.11.17. 15:33:58 -
Olimpiai bajnokok nyitották meg a vizilabda relikviákból nyílt kiállítást
Több mint 200 darabos gyűjtemény állt össze a Vodafone által meghirdetett vízilabda-relikvia gyűjtés során. Az egyedülálló vándorkiállítás utolsó állomása a székesfehérvári Alba Plaza, ahol november 17-től láthatják az érdeklődők az ereklyéket. A kiállítást kedden olyan illusztris vendégek nyitották meg, mint Kemény Dénes háromszoros olimpiai bajnok szövetségi kapitány, Kósz Zoltán olimpiai bajnok kapus és Szécsi Zoltán háromszoros olimpiai bajnok kapus.
2009.11.17. 15:17:13 -
Takács Lajos családját segítik a szurkolók a jegyvásárlással
A Videoton FC - a Városgondnok- sággal közösen - az Újpest elleni Magyar Kupa mérkőzés és a Győri ETO elleni bajnoki mérkőzések jegybevételeinek húsz százalékát felajánlja a tragikusan fiatalon elhunyt Takács Lajos gyermekeinek. A stadionban gyüjtőládákat is kihelyeznek, ezekbe is dobhatják a szurkolók a fiúknak szánt adományokat.
2009.11.17. 12:57:54 -
Megtalálták az eltűnt 17 éves lányt
Székesfehérváron, a Prohászka Ottokár utcában igazoltatás során derült ki egy 17 éves felsőkörtvélyesi lányról, hogy eltűnés miatt a sárbogárdi rendőrkapitányság keresi. A lányt előállították a székesfehérvári rendőrkapitányságon, majd átadták a szüleinek.
2009.11.17. 12:47:19