Hírek
-
Kettészakadt egy Skoda Suberb a Budai úton
Közlekedési balesethez riasztották a székesfehérvári tűzoltókat vasárnap hajnalban. A Budai út városból kifelé vezető szakaszán egy Agárd felől érkező személygépkocsi a két szemközti forgalmi sávon áthajtva az út bal oldalán lévő fának ütközött. A Skoda Superb a bal hátsó oldalával csapódott a fenyőnek. Az autó az első és a hátsó ülések között kettészakadt. A Skodában ülő férfi a tűzoltók kiérkezésekor az árokparton ült.
2010.09.19. 09:51:09 -
Forgalomkorlátozás hétfőtől a Palotai - Mészöly Géza utca környékén gázvezeték építés miatt
A Palotai út Mészöly Géza utca - Varga csatorna part közötti szakaszán, szeptember 20 és november 7 között gázvezeték rekonstrukció miatt ütemezetten forgalomkorlátozások kerülnek bevezetésre. Ezek érintik a gépjárműforgalmat és a tömegközlekedést is. A kivitelezés során a Palotai út fenti szakaszán I. ütemben lezárásra kerül a városból kivezető forgalmi irány, ezért a gépjárművek a Schwäbisch G. u. - Szabadságharcos u. - Mészöly G. u. terelő útvonalon közlekednek.
2010.09.19. 08:18:21 -
Harmadszor is kikapott a Sapa Fehérvár AV 19 az EBEL-ben
Harmadik mérkőzésén a harmadik vereségét szenvedte el a Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata, miután 7–3-ra kikapott az EC Pasut VSV vendégeként. A fehérváriak már az első harmadban háromgólos hátrányba kerültek, és az eredményen Kovács Csaba duplájával sem sikerült szépíteni. Így a mieink továbbra is pont nélkül állnak a tabellán.
2010.09.18. 10:45:54 -
Pénteki eső - baleset történt a városhatárban
Összeütközött két autó pénteken kora este a 7-es főúton Emmarózánál. Egy Mercedes és egy Suzuki karambolozott. A Mercedes a vízelvezető árokba hajtott, a bal első kereke kitörött. A Suzuki keresztbe fordult az úton. A Mercedesben négyen ültek, közülük egy embert, valamint a Suzukit vezető nőt a mentők kórházba szállították. KÉPGALÉRIA a balesetről
2010.09.18. 08:36:32 -
Karambol teljes útzárral a 7-es főúton
Összeütközött két személygépkocsi pénteken kora este a 7-es főúton. Szabadbattyán-Emmarózánál egy Mercedes és egy Suzuki karambolozott. A Mercedes a vízelvezető árokba hajtott, a bal első kereke kitörött. A mentők két sérültet szállítottak kórházba. A Suzukit a tűzoltók csörlőzték le az útról.
2010.09.17. 19:48:28