Hírek
-
Busszal ütközött egy Opel a Szörényi utcánál
Csütörtökön este újabb balesethez kérték a tűzoltók segítségét. Székesfehérváron az Úrhidai út és a Szörényi utca kereszteződésében egy Opel Astra személygépkocsi és egy autóbusz ütközött. Az Opelban ketten súlyosan, egy ember könnyebben sérült. A busz sofőrjének és az utasoknak nem esett bajuk.
2010.10.15. 11:02:51 -
Tratálykocsi, traktor és személyautó ütközött a 62-es főúton
Közlekedési balesethez riasztották a székesfehérvári tűzoltókat csütörtökön kora délután. A 62-es főúton, Seregélyesen egy Suzuki személygépkocsi, egy szemeskukoricát szállító pótkocsis traktor és egy DAF üres tartálykocsi ütközött. A Suzuki az árokba vágódott. A balesetben személyi sérülés nem történt.
2010.10.15. 10:59:34 -
Ismét lehet pályázni a Bursára - ösztöndíj lehetőség fehérváriaknak
Székesfehérvár Önkormányzata idén is pályázatot hirdet a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj elnyerésére. Október 29-éig várjuk a hallgatók jelentkezését az „A”, illetve „B” típusú pályázatra. Az „A” típusú ösztöndíjat két szemeszteren át kapják a felsőoktatásban már résztvevő hallgatók, a „B” típusú ösztöndíjat pedig hat szemeszteren át kapják az idei tanévben utolsó éves, érettségi előtt álló középiskolások, illetve a felsőoktatási intézménybe még felvételt nem nyert érettségizettek. LETÖLTHETÕ ADATLAPOK A CIKKBEN!
2010.10.15. 10:43:33 -
Elfogták éjszaka a Zsolt utcai kerékpártolvajt
Éjszaka fél kettőkor tett bejelentést Székesfehérváron a Zsolt utcából egy hölgy, hogy arra ébredt családjuk, hogy a ház körül zajt hallanak, és kutyájuk ugat. Amikor az ablakon kinéztek, azt látták, hogy egy férfi a házuk mögött leállított női kerékpárt tolja ki a kerítésükhöz. A tolvaj valószínűleg észrevehette, hogy figyelik, illetve hallhatta a közeledő rendőrautókat, mert azonnal kiugrott a kerítésen és futásnak eredt, már hiába...
2010.10.15. 08:32:37 -
A Városgondnokság és a Videoton is összefogott a károsultakért
A Sóstói Stadiont üzemeltető Városgondnokság és a Videoton FC a vasárnapi Paksi FC elleni mérkőzés bevételét is felajánlja a vörösiszap- katasztrófa áldozatainak megsegítésére. A mérkőzés este fél hatkor kezdődik a Sóstón. Gyűjtőurnákat is kihelyeznek a stadionba, de a pénzadományok mellett más segítséget is szívesen fogadnak: elsősorban játékokat várnak, hogy azokat tudjanak segíteni, akik a legtöbbet szenvednek ezekben a napokban.
2010.10.15. 08:25:07