Hírek
-
Pénteken 19 órakor a Honvéd vendégeskedik a Sóstón
Pénteken 19 órakor 82. alkalommal talákozik csapatunk a Honvéddal az élvonalban, a kispestiek elleni örökmérlegen lenne mit javítani. Az eddigi 81 összecsapás a fővárosiak fölényét hozta, a Honvéd 39, a Videoton 27 alkalommal nyert 15 döntetlen mellett, a gólarány 124-86 ellenfelünk javára. A székesfehérvári mérkőzéseket tekintve mi állunk jobban, a Sóstói Stadionban lejátszott 41 bajnokiból 20 zárult piros-kék diadallal.
2010.10.27. 21:03:18 -
Várhatóan csődvédelmet kér a Cerbona
Várhatóan csődvédelmet kér maga ellen a Cerbona Élelmiszeripari és Kereskedelmi Kft. A cég partnereinek küldött levelében Gosztonyi Gábor vezérigazgató úgy fogalmaz: financiális helyzetük megoldatlansága miatt nem tudják kötelességeiket maradéktalanul teljesíteni. Az Igazgató Tanács ezért összehívta a társaság közgyűlését, amely dönt a következő lépésekről, és várhatóan a csődvédelem elindítását fogja kérni. A Cerbona cégcsoport alkalmazásában országosan 400 ember áll.
2010.10.27. 20:23:05 -
Villamos energia piacra lépett Székesfehérvár Városgondnoksága
Sikeresen zárult a Városgondnokság közbeszerzési pályázata, amelyben a közvilágítás 2010-2011 évi villamos energia ellátására keresett szabadpiaci ellátót. Három pályázó közül a legolcsóbb az egyik legnagyobb magyar áramszolgáltató cég került ki győztesen. Ennek köszönhetően már szeptembertől alacsonyabb áron szerzi be a villamos energiát a Városgondnokság. A várható éves megtakarítás meghaladhatja a 20 millió Ft-ot.
2010.10.27. 19:36:57 -
Villamos energia piacra lépett Székesfehérvár Városgondnoksága
Sikeresen zárult a Városgondnokság közbeszerzési pályázata, amelyben a közvilágítás 2010-2011 évi villamos energia ellátására keresett szabadpiaci ellátót. Három pályázó közül a legolcsóbb az egyik legnagyobb magyar áramszolgáltató cég került ki győztesen. Ennek köszönhetően már szeptembertől alacsonyabb áron szerzi be a villamos energiát a Városgondnokság. A várható éves megtakarítás meghaladhatja a 20 millió Ft-ot.
2010.10.27. 19:29:46 -
Nincs fűtés a Vásárhelyi lakótelepen - a terület képviselője az ombudsmanhoz fordul
Ismét kihűltek a radiátorok a Vásárhelyi úti lakótelepen, a szolgáltató hétfő este állította le a szolgáltatást. A cég hétfőig adott haladékot a lakosoknak arra, hogy 15 évre szóló szerződést írjanak alá, ám ez nem történt meg, a 330 tulajdonosból szinte senki sem írta alá a szerződést a céggel. A szolgáltató szerint a lakók 8 millió forinttal tartoznak. Brájer Éva alpolgármester, a terület önkormányzati képviselője rendkívüli sajtótájékoztatón számolt be a jelenlegi helyzetről.
2010.10.27. 16:18:57