Közlemények
-
Megkezdték az ózonos fertőtlenítést a Vasvári gimnáziumban
Professzionális, ipari ózonos levegő- és felületfertőtlenítő berendezésekkel kezdték meg a Vasvári Pál Gimnáziumban egy tanterem és a tornaterem fertőtlenítését a tanórák után. Kedden reggel már újra birtokba vehetik a diákok ezeket a helyiségeket.
2020.09.07. 16:18:42 -
Fehérvár első kézből - ózonos fertőtlenítés a Vasvári Pál Gimnáziumban
„Székesfehérváron is tudomásunk van növekvő számú igazolt, illetve egyelőre igazolatlan esetekről, vagyis biztosak lehetünk benne, hogy a vírus jelen van a városban.” – írja közösségi oldalán dr. Cser-Palkovics András. A Fehérvár első kézből bejegyzésben kitér a Vasváriban kialakult helyzetre, ahol az egyik diák koronavírus-tesztje pozitív lett, illetve arról is szól a polgármester, hogy az idősügyi szervezetekkel egyeztet a héten, ez alapján megfontolják a tavaszi, időseket segítő szolgáltatások egy részének visszaállítását.
2020.09.07. 15:21:33 -
Lakáson belüli vízmérők leolvasását végzi a Fejérvíz Zrt. Székesfehérváron
A Fejérvíz ZRt. tájékoztatja érintett felhasználóit, hogy Székesfehérváron a következő helyeken és napokon, a „H” leolvasási ütemnek megfelelően a lakáson belüli vízmérők (mellékvízmérők) leolvasását végzi.
2020.09.07. 08:31:06 -
Fogadóórát tart jövő héten hétfőn Mészáros Attila
A Tóvárosban élőket várja fogadóórájára Mészáros Attila, az 5. számú választókörzet önkormányzati képviselője. Az esemény 2020. szeptember 7-én, hétfőn 17.00 órakor kezdődik a Tóvárosi sétány melletti parkban.
2020.09.03. 13:38:34 -
Jövő kedden, szeptember 8-án tart közös fogadóórát tart az ellenzéki frakció
Az ellenzéki frakció tagjai, Ráczné Földi Judit, dr. Márton Roland, Barlabás András és Fazakas Attila önkormányzati képviselők közös fogadóórát tartanak 2020. szeptember 8-án, kedden 16 és 18 óra között a Polgármesteri Hivatal Városház tér 2. szám alatti épületében. A fogadóórán a várost érintő aktuális kérdésekkel várnak szeretettel minden kedves érdeklődőt!
2020.09.02. 14:55:13