Hírek
-
Családi és szórakoztató programokkal nyitják meg a velencei-tavi évadot
Ma hivatalosan is megnyitják a velencei-tavi évadot. Az egésznapos rendezvényekre a Velencei-Tavi Vízi Sportiskolában kerül sor. A programokat Mandur László, az Országgyűlés alelnöke nyitja meg. Az évadot családi és szórakoztató programokkal köszöntik.
2004.05.21. 00:00:00 -
Pénteken embert és gépet próbáló murvás pályák következnek -szervízpark Inota erőmű parkoló
Aschenbrenner György nyerte a Duna-Alba rali, az ob harmadik futamának Dunaújvárosban rendezett prológját a címvédő Benik Balázs előtt. Pénteken nyolc gyorsasági szakasszal folytatódik a száguldás, majd szombaton négy mért etappal fejeződik be a verseny, amely egyben Európa-kupa-viadal.
2004.05.20. 23:17:02 -
Két súlyos baleset az elmúlt 24 órában
Két súlyos székesfehérvári közlekedési balesetről érkezett jelzés az elmúlt 24 órában. Az egyik baleset reggel történt a Nagyszombati úton. Egy Ford Transit közlekedett a Budai út irányába, amikor a sofőr az úttest jobb szélén észlelte, hogy egy Suzuki elindul és a baloldali forgalmi sávba áthalad. Fékezett, de a gépkocsi megcsúszott és áttérve a baloldalra, ott összeütközött a Suzukival. Mindkét gépkocsivezető a balesetben súlyos sérülést szenvedett.
2004.05.20. 17:26:20 -
Bagi- Nacsa humorest ma a Barátság Házában
Magyarország talán legközkedveltebb humorista párosa érkezik ma Székesfehérvárra. Bagi Iván és Nacsa Olivér a Barátság Házában egy önálló estet tart az érdeklődőknek. Az est során számos sztár és közéleti személyiség komikus lenyomatán nevethetünk jókat.
2004.05.20. 14:22:29 -
1970.01.01. 01:00:00
"Színpadikus utcatánc" Székesfehérváron
A Picool Hip-Hop társulat végre Fehérváron is bemutatkozik, hip-hop táncszínházuk május 23-án 18 órakor a Barátság Házában lesz látható. A közel másfél órás, két felvonásos előadás címe "Színpadikus utcatánc. Ízelítő gyanánt, május 22-én (szombaton) a társulat 19 órakor a Plaza színpadán, 22 órakor a Kossuth udvarban (az Isolabella és a Klub teraszán) lép fel.
Kiütéses Vidi-győzelem a ZTE ellen
5-0-ra győzött a Videoton labdarúgócsapata a ZTE ellen hazai pályán szerdán este az NB1. 30. fordulójában. A hazaiak végig fölényben játszottak, és ilyen arányban is megérdemelten győztek. A tegnap esti találkozón Szabó 2-szer, míg Dvéri, Medved és Vochin 1-1-szer talált be.