Hírek
-
A rendőrség intelmei lomtalanítás idejére
Hétvégétől Székesfehérvár területén lomtalanítást szerveznek. Fel szeretnénk hívni figyelmüket arra, hogy ezt az alkalmat néhányan bűncselekmények elkövetésére igyekeznek felhasználni. Bejárati ajtajukat minden esetben tartsák zárva! Ne engedjenek be idegeneket lakásukba és kertjükbe! Az elszállításra szánt dolgokat Önök készítsék ki házuk elé. Minden esetben legyenek körültekintőek, vigyázzanak magukra és értékeikre!
2007.05.16. 12:39:18 -
Százmilliós károkat okozott az országban a kedd délutáni vihar
2007.05.16. 07:37:25 -
Még nem késő összegyűjteni az ócska cuccokat - lomtalanítás május 18 és 24 között
A szemétszállító vállalat a város megbízásából lomtalanítási akciót szervez május 18-tól május 24-ig. A lomtalanítás során a napi szemétszállítás keretein belül el nem szállítható darabos hulladékot, bútort, háztartási gépeket, dobozokat, ruhaneműt, egyéb lomokat a székesfehérvári lakosok számára térítésmentesen szállítják el. Szakonyi László városgondnok felhívta továbbá a fehérváriak figyelmét, hogy a Palotai úton a Hulladékudvarban és a Székesfehérvár-Csala Szeméttelepen is díjmentesen helyezhetnek el hulladéot a városban lakók. A lomtalanítás helyszíneit és a pontos időpontokat a cikkben találja! A rendőrség intelmei lomtalanítás idejére!
2007.05.16. 07:34:08 -
Ismét kiállítás nyílt a Volksbank Táncsics Mihály utcai galériájában
A Kortárs Művészeti Fesztivál keretében kedden délután újabb kiállítás nyílt a Volksbank Táncsics Mihály utcai galériájában. A cég már harmadik éve támogatja Székesfehérváron a kortárs képzőművészetet. A tavalyi nagysikerű Pinke Miklós kiállítás után, ebben az évben is több rangos művészeti esemény mecénása. Az idei sorozat programjai között volt Mosberger Róbert és Zalka Imre fotóművészek kiállítása, a Méhkasaula plakátkiállítása, és most Büki Zsuzsanna, Kocsis Judit és Richter Zsuzsanna kiállítása.
2007.05.16. 07:20:07 -
Visszatértek a Sóstóra az UEFA-Hősök
A Real Madrid elleni fehérvári mérkőzés után szinte napra pontosan 22 évvel ismét a Sóstói Stadionban gyülekeztek a Videoton SC korábbi játékosai, hiszen az UEFA-hősök ismét a pályára készültek. Az 1984-’85-ös UEFA-Kupa sorozat ezüstérmese nemzetközi, ám mégis magyar derbit vívott a Sóstói Stadionban, hiszen az Amerikai Egyesült Államokbeli San Jose Magyar’s volt Vidi ellenfele. A San Jose együttesét olyan magyar játékosok alkotják, akik az USA-ban élnek, vagy már hazatelepültek az Államokból, de többségük megfordult már a magyar élvonalban is.
2007.05.15. 20:52:26