Hírek
-
Sebők Zsolt bokaszalag-szakadás miatt nem lehet válogatott
Talán eddigi pályafutása legfontosabb állomása előtt állt a múlt héten Sebők Zsolt, az FC Fehérvár kapusa. A kiváló hálóőr elmúlt időszakban nyújtott teljesítményére, a kapus képességeire felhívták a Magyar Labdarúgó Válogatott új szövetségi kapitányának figyelmét, s Erwin Koeman meghívót küldött a Vidi portásának. A válogatott bő kerete ma találkozott volna először, de Fülöp Márton és Balajcza Szabolcs mellett nem lehet ott a kapusok között Sebők Zsolt.
2008.05.19. 23:51:44 -
Ma éjfélkor rajtol a Kihívás Napja
Már Magyarországon is megszokott májusi program a Kihívás Napja. Székesfehérvár évek óta kategóriája címvédőjeként vág neki a Challenge Day programsorozatnak, bár nem az országos verseny végeredménye a fontos, hanem hogy minél többen megmozduljanak, és éljenek a Kihívás Napja után is sportos életet. Idén május 21.-én 0 óra 00 perckor – tehát keddről szerdára virradó éjszaka – kezdődik a program-áradat.
2008.05.19. 23:33:12 -
Döntetlennel kezdett a magyar U19-es válogatott a Sóstói Stadionban
Nem kezdett jól Magyarország 19 éven aluli labdarúgó válogatottja a hazai rendezésű Európa-bajnoki elit körben. Az U19-es csapat hiába vezetett két góllal is Litvánia hasonló korú nemzeti együttesével szemben, a baltiak annak egyenlítettek. A pontvesztést bánhatják a magyarok, hiszen akár nagyarányú hazai-siker is kikerekedhetett volna a két fél összecsapásából. A négyes torna első mérkőzésén Portugália 5-0-ra verte Ciprust Tatabányán. MAGYARORSZÁG–LITVÁNIA 2–2 (1–0)
2008.05.19. 22:58:01 -
"A MI dolgunk is" - ősszel folytatódik a programsorozat
A város társadalmi felelősségvállalási programjához kapcsolódóan hirdette meg „A MI dolgunk is!” elnevezésű interaktív beszélgetés-sorozatát az É-L-E-T Egyesület. Ennek keretében a Tóparti Gimnázium diákjai előadásokat hallhattak három témával kapcsolatban. A találkozókon civil szervezetek szakemberei beszélgettek olyan, a középiskolásokat érintő akérdésekről, mint a környezetvédelem, az egészséges életmód és a közbiztonság.
2008.05.19. 19:09:52 -
A Szedreskerti lakónegyed csatlakozott elsőként a Társadalmi Felelősségvállalás Napjához
Székesfehérváron június elsején tartják a Társadalmi Felelősségvállalás Napját. A programhoz a Szedreskert lakóközössége is csatlakozott: elektronikai hulladékgyűjtést tartanak a körzetben, a Vidámparkban takarítanak majd a lakók, illetve a körzet legnagyobb lakásszövetkezete fémgyűjtést is szervez. A Szedreskert és környékének lakóközössége elsőként csatlakozott a naphoz, mely szintén része a "Felelősen a közösségért! Felelősen Fehérvárért!" programnak.
2008.05.19. 18:56:07