Az Albatoll SE immár két hete „álmodik”, hiszen az egyesület 13 éves fennállása óta nem volt még arra példa, hogy a tollaslabda nemzetközi nagyhatalmából, Japánból érkezzen mesteredző, aki a fiatalok fejlődését segítheti elő. Tsugio Yamamoto két hete foglalkozik az Albatoll játékosaival, és előreláthatólag három-négy hónapig marad a városban. Az önkéntes edzőt – fizettséget nem kap, csak az étkeztetését állja az egyesület – a Hiemer-házban a Városi Sportiroda munkatársa, Magony Tamás fogadta.