Hírek
-
Királyi Napok Székesfehérváron augusztus 15 és 20 között
A színfalak mögött már lázasan folyik a felkészülés az augusztusi Királyi Napokra. A szervezőknek idén, több mint 150 jelentkező együttesből kellett kiválasztaniuk azokat a csoportokat, akik meghívást kapnak az idei rendezvényre. Az idei meghívottak: Bulgária, Szlovákia, Hollandia, Indonézia, Kenya, Mongólia, Spanyolország, Venezuela és Thaiföld táncsoportja.
2009.08.02. 22:48:26 -
Eltűnt egy 20 éves székesfehérvári lány
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás folytat a 20 éves Török Gabriella eltűnése ügyében, aki július közepén székesfehérvári otthonából ismeretlen helyre távozott. Személyleírása: 160 cm magas, vékony testalkatú, kb. 60 kg súlyú, haja rövid barna színű, szeme színe barna, arca ovális formájú enyhén szeplős.
2009.08.02. 21:33:41 -
Nyitott kapuk egész augusztusban a Hiemer-házban
Szabadon körbejárható a Hiemer-ház július 31. és augusztus 31. között. Nem csak maga az épület, hanem Csizmadia Klára selyemfestő különleges kiállítása is megtekinthető egész ahónapban. A bejáráson való részvételhez előzetes bejelentkezés szükséges! A Tourinform irodában személyesen, vagy a 22/537-261-es telefonszámon várják a jelentkezéseket.
2009.08.02. 21:23:20 -
Drámai hajrában nyert a Videoton - a hosszabítás utolsó percében Alves varrta be a be a győzelmet jelentő gólt
A Videoton FC 3-2-re győzte le a Diósgyőr csapatát a Soproni Liga 2. fordulójában. A zárt kapuk mögött rendezett találkozón már 2-0-ra is vezetett a Mezey-csapat, ám a vendégek a hajrában ki tudtak egyenlíteni, végül a fehérváriak Alves révén a hosszabítás utolsó perceiben megszerezték a győztes gólt.
2009.08.02. 18:18:24 -
A székesfehérvári Árpád Szakképző Iskola diákjai is szolgálnak a Velencei-tavi bűnmegelőzési központban
Szezonális bűnmegelőzési központ működik a Velencei-tónál a nyáron, hasonlóan az előző évekhez. Az agárdi központú szezonális bűnmegelőzési központ hat évvel ezelőtt kezdte működését a nyári szezonban a Velencei-tó környékén. Idén 25-en - köztük vízi rendőrök, rendészeti szakközépiskolások és rendőrtiszti főiskolások - teljesítenek szolgálatot a központban.
2009.08.02. 06:03:32
Páli Zsuzsannát választották Székesfehérvár új főépítészének
Hatodik alkalommal érkeznek Fehérvárra a "nyári egyetemisták"
Indul az új idény az Alcoa FKC-nél - megkezdték a bérletek árusítását
Finn kapussal erősített az Alba Volán 19 - Tommi Satosaari az új kapus
Jövő héten ismételten szúnyogirtás lesz Székesfehérváron
Lassan indul a pólusprogram
Fehérvári fiatalok képviselik Magyarországot a Vivace Kórusfesztiválon
Ingyen laptop a sulihoz - felsőfokú képzések ponthatár nélkül
Nézze meg hova költözik ideiglenesen az orvosi rendelés a felújítás alatt a Sarló utcából
RÉSZLETES TÁJÉKOZTATÓ A KÖLTÖZÉSRÕL A CIKKBEN TALÁLHATÓ!