Hírek
-
Második felkészülési meccsén is nyert a Vidi Törökországban
Második felkészülési mérkőzésén is győzelmet aratott a Videoton a törökországi Belekben. Az ellenfél a kínai Szuperliga 4. helyezettje, a Shandong Luneng együttese volt. Az egész nap szakadó eső ellenére kiváló talajú pályán kedződött a játék az osztrák bíró sípszavára. A meccsen a Vidi a Tujvel - Andics, Milanovic, Horváth, Fejes - Szakály, Ponczók, Sándor - Farkas II, Vujovics, Nikolics kezdőtizeneggyel futott ki a pályára.
2010.02.08. 08:21:47 -
Véradás az erőszak ellen - Székesfehérváron csütörtökön várják az önkénteseket
Február 11-én a rendőrség országos véradó napot szervez a tavaly szolgálatteljesítés közben hősi halált halt Borbély Zoltán emlékére, valamint tisztelgnek azon rendőrök emléke előtt is, akik mindannyiunk biztonságának megóvása érdekében szolgálatuk közben haltak hősi halált. A véradás néma főhajtás a hősök előtt, egyben néma tiltakozás az erőszak ellen. Székesfehérváron csütörtökön reggel 8 és délután 4 között várják a váradókat a kórház véradó állomásán.
2010.02.08. 08:09:42 -
Izgalmas mérkőzésen nyert az Albacomp
A férfi kosárlabda-bajnokság 17. fordulójában az Albacomp hazai pályán 85–80-ra legyőzte a Falco-Szovát. A záró felvonás kezdetén Kálmán pontjaival zárkózott a Falco, és Arnas Kazlauskas harmadik triplája után ismét döntetlen volt az állás (67–67). Ezt követően azonban a fehérvári csapat tudott újítani, és bár szoros volt a végjáték, az Albacomp győzelmét nem fenyegette már veszély.
2010.02.08. 08:04:25 -
5-4-re győzött a Sapa Fehérvár AV19 a Red Bull Salzburg ellen
A Sapa Fehérvár AV19 harminc percen át ragyogóan játszott a Red Bull Salzburg ellen, aztán kiállítások és sérülések megtörték a lendületet. Az osztrákok nagy hajrát vágtak ki, de a Volán meg tudta őrizni az előnyét a végéig. A négygólos előny rendkívül biztató és két emberelőnyt is i tudott asználni a csapat, hazai pályán azonban négy gólt nem szabad kapni. Sapa Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 5-4 (3-0, 1-1, 1-3)
2010.02.08. 07:58:11 -
Szerelmes musicalek - a musical szerelmeseinek
Az ARÉV Sportcsarnokban február 14-én vasárnap a musicalshow-n tucatnyi musical legnagyobb slágerei csendülnek fel, élőzenés kísérettel tíz népszerű művész részvételével. A fellépők névsora igen illusztris, többségük a fehérváriak régi ismerőse: Szomor György és Németh Attila a Vörösmarty Színház első önálló társulatának alapító tagjai voltak, és ugyancsak a város teátrumához kötődött Szrapkó Nándor, Fésűs Nelly, Palla Szabina és Debreczeni Márta is.
2010.02.08. 07:49:20