Hírek
-
Baleset a Zámoly utcában
Összeütközött két személygépkocsi csütörtökön kora este Székesfehérváron a Zámoly utcában. Egy Volvo S60-as a havas úton megcsúszott és a bal elejével egy Peugeot bal elejének ütközött. A Volvo keresztbe fordult az úton. A mentők három személyt – az elsődleges adatok alapján – könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. A tűzoltók áramtalanították a személygépkocsikat.
2010.02.12. 10:06:34 -
Besurranó tolvajt keresnek a fehérvári rendőrök
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság büntetőeljárást folytat egy székesfehérvári nő feljelentése alapján ismeretlen tettes ellen, aki tavaly december 28-án 16 óra 15 perc és 16 óra 25 perc közötti időben a fehérvári Prohászka út egyik lakásába a csukott, de nem zárt ajtón keresztül megkísérelt behatolni. Az ott tartózkodó sértett azonban a férfit cselekményében megzavarta, így a bűncselekmény során lopási, illetve rongálási kár nem keletkezett.
2010.02.12. 09:20:37 -
Társuk emlékére adtak vért a rendőrök
„A Bátorság első vonala! Adj vért! Válj a mindennapok hősévé!” mottóval meghirdetett I. Országos Rendőrségi Véradónapon Fejér megyében számos rendőr jelentkezett a Székesfehérvári Vérellátóban, hogy vérüket adva tisztelegjenek a tavaly február 11-én szolgálatteljesítés közben Esztergomban hősi halált halt Borbély Zoltán posztumusz rendőr hadnagy emlékének, valamint azon többi rendőrök emléke előtt is fejet hajtsanak, akik mindannyiunk biztonságának megóvása érdekében teljesített szolgálatuk közben haltak hősi halált.
2010.02.12. 08:48:26 -
Tízmilliós Alcoa segítség a Szent György Kórháznak
Csütörtökön adta át hivatalosan az Alcoa Alapítvány a Fejér Megyei Szent György Kórháznak négy műszerből álló, mintegy tízmillió forint értékű adományát. "Az élet kedves, örömteli pillanatai közt tartom számon azokat, amelyekben adományokról, adományozási lehetőségeinkről beszélhetek"- emelte ki dr. Forgó Béla, az Alcoa Köfém vezérigazgatója az átadás kapcsán.
2010.02.12. 08:02:04 -
Hétvégén is folytatódik a havazás
A Városgondnokság hóügyeletesének tájkoztatása szerint újabb 15 centiméter hó hullott Székesfehérváron. Jelenleg minden hókotró és járdatakarító gép dolozik. Csütörtökön kora este eső, majd hó kezdett esni, este tíz körül pedig rendkívül intenzív lett a havazás. Pénteken reggel a levegő hőmérséklete -2 fok, az aszfalté pedig -4. Sok helyen problémát jelent, hogy nem tudják már hova lapátolni a havat, ráadásul hétvégére újabb havazás várható. A környéken nincs elzárt település.
2010.02.12. 07:43:57