Közlemények
-
Egy örök érdekvédő emlékére - elhunyt Varga Jánosné dr.
Szomorú kötelességünknek eleget téve adjuk hírül, hogy elvesztettünk egy embert, egy székesfehérvárit, egy szinte mindenki által ismert közéleti EMBERT. Varga Jánosné dr. meghatározó személyisége volt városunk közéletének és civil életének egyaránt. Az önkormányzatiság kezdeti időszakából képviselőként, a Lakásbizottság végsőkig következetes alelnökeként emlékezhetünk rá. Õ volt a Lakásbérlők és Lakástulajdonosok Érdekvédelmi Egyesületének elnöke. Kemény kézzel, jó szándékkal és nagy szakmai hozzáértéssel fogta össze a társasházak közös képviselőit.
2009.11.04. 17:02:11 -
Véradásra várják a fehérvári fiatalokat a Nemzetközi Diáknapon
A Nemzetközi Diáknap alkalmából Székesfehérvár Iskolaszövetkezet és a Magyar Vöröskereszt kilencedik. alkalommal szervez véradást. Céljuk, hogy a rászorulók iránti együttérzés és az összefogás erejét bizonyítva példát mutassanak a jövő fiatalságának. Vért adhat mindenki, aki egészséges, és betöltötte a 18. életévét! Jelentkezni lehet a helyszínen TAJ-kártyával, 2009. november 14-én, szombaton 10 órától 16 óráig az Alba Plazaban.
2009.11.02. 14:05:23 -
Képviselői fogadóóra az István Király Általános Iskolában
Boldizs Kálmánné, a 8. számú választókörzet önkormányzati képviselője 2009. november 2-án (hétfőn) 17.30 órakor fogadóórát tart az István Király Általános Iskolában. A képviselő minden lakót tisztelettel vár!
2009.10.30. 16:15:27 -
A városban elhunyt katonák emléke előtt tiszteleg Székesfehérvár
A hagyományoknak megfelelően a Halottak Napja alkalmából koszorúzással tiszteleg a városi és a megyei önkormányzat, valamint a honvédség a fehérvári katonatemetőkben nyugvó hősi halottak, katonák emléke előtt. Október 30-án, pénteken 9.30-kor a Budai úti laktanyánál, 10.15-kor Orosz temetőben, 11 óra Szentlélek katonatemetőben, 12.00-kor pedig a Városház téri II. Világháborús emlékműnél tartanak megemlékezést.
2009.10.30. 07:45:22 -
Vízóra leolvasás a Fecskeparton, a Felsővárosban és az Öreghegyen
A Fejérvíz Zrt. tájékoztatja a fogyasztókat, hogy Székesfehérváron a családi házas fogyasztóknál 2009. október 27-től november 3-ig, a „J” ütemnek megfelelően vízmérő leolvasást végez, mely a következő városrészeket, illetve utcákat érinti: Fecskepart u., Gerle u., Pacsirta u., Pozsonyi út - Nagyszombati út-Budai út-Fiskális út által határolt terület, Rigó u., valamint a Sár u. – Malom u. - Fürdősor - Zámoly u. közötti terület. Elektronikus ügyintézés, további információ: www.fejerviz.hu
2009.10.26. 19:03:01