Közlemények
-
Lakossági fórum a Szedreskerti lakónegyedben
Knizse Gyula, a Szedreskert önkormányzati képviselője december 9-én, szerdán 18.00 órakor lakossági fórumot tart a Vörösmarty Általános Iskolában. A fórum témája a közbiztonság, a rendezvényre meghívták a rendőrség és a polgárőrség képviselőit is. Minden kedves érdeklődő fehérvárit várnak a fórumon.
2009.12.07. 17:57:25 -
További forgalomorlátozás a Berényi út felújítása miatt
Hétfőtől a Csutora temető is csak a Gábor Áron utcai bejáraton keresztül közelíthető majd meg autóval. A Berényi út javításán dolgozó „Berényi út 2010.” elnevezésű konzorcium a héten zárta le az utat, csak a buszok és a bentlakók hajthatnak be. Az itt található üzletek árufeltöltése és ügyfélforgalma azonban zavartalanul biztosított – adta hírül közleményében a Városgondnokság.
2009.12.06. 20:48:41 -
Képviselői fogadóóra az István Király Általános Iskolában
Boldizs Kálmánné, a 8. számú választókörzet önkormányzati képviselője 2009. december 7-én, hétfőn 17.30 órakor fogadóórát tart az István Király Általános Iskolában. A képviselő minden lakót tisztelettel vár!
2009.12.03. 16:47:18 -
Elmarad a Kossuth Iskola pénteki programja
Tekintettel az új influenza veszélyre, elmarad a Kossuth Lajos Általános Iskola pénteken 15 órára meghirdetett programja. A "Hozd a formád!" versenyhez kapcsolódó rendezvényt januárban tartják majd meg az oktatási intézményben.
2009.12.01. 16:23:18 -
November 27-től, péntektől látogatási tilalom a megyei kórházban
November 27. napjától az intézmény teljes területén látogatási tilalmat rendelt el a Fejér Megyei Szent György Kórház főigazgatója. Az intézkedésre az influenzaszerű tünetekkel jelentkező betegek számának hirtelen emelkedése, valamint a kórházi betegek védelme és a járvány további terjedésének megakadályozása miatt volt szükség.
2009.11.26. 16:04:37
Brüsszelre várva - elhúzodó csatornaberuházás
Védőoltás, szájmaszk, kézmosás - védekezés az újinfluenza ellen
Lakossági fórum lesz hétfőn a Maroshegyen
Átprogramozzák a közlekedési lámpákat Székesfehérváron
Minden közlekedőtől fokozott figyelmet és türelmet kérünk!