Közlemények
-
Egy hónapig nem üzemel a városi uszoda
Augusztus 6-tól megkezdődnek a fedett uszoda karbantartási munkái. Az évenként végzett javítások mellett idén kicserélik a vizesblokkokat, valamint családi zuhanyzókat alakítanak ki a tanmedence mellett. A nyári leállás alatt a rehabilitációs bérlettel és jeggyel, valamint a nyugdíjas bérlettel rendelkezők a strand szolgáltatásait vehetik igénybe.
2012.08.01. 10:50:43 -
Csütörtöki visszavágó biztonsági intézkedésekkel
Fokozott rendőri és biztonsági jelenlét mellett rendezik meg július 26-án, csütörtökön 20.30 órakor a Videoton FC - SK Slovan Bratislava Európa Liga 2. selejtezőkör visszavágó mérkőzését – hangzott el azon az egyeztetésen, amelyet a Videoton FC, a Székesfehérvári Rendőrkapitányság, a szurkolók és a fehérvári Önkormányzat képviselői tartottak. A Videoton FC arra kéri a szurkolókat, hogy minél többen drukkoljanak a csapat továbbjutásáért csütörtökön a Sóstói Stadionban.
2012.07.25. 08:18:05 -
Karbantartás a fűtőerőműben - 30-án és 31-én szünetel a távhő szolgáltatás
Több mint 20 ezer székesfehérvári háztartásban szünetel majd jövő hét elején két napig a melegvíz szolgáltatás, ugyanis a Fűtőerőmű Kft. éves karbantartási munkálatokat végez majd a városban. A távhőt igénybe vevő lakásokban emiatt július 30-án és 31-én szünetel majd a hő szolgáltatás, így melegvíz sem lesz. A lakókat minden esetben értesítik még a munkálatok megkezdése előtt a szakemberek.
2012.07.24. 11:27:57 -
A nyári szünidő alatt változik az ügyfélfogadás időpontja az ARNYE irodájában
A nyári szünet ideje alatt ügyeleti ügyfélfogadást tartanak az Alba Regia Nyugdíjas Egyesület központi irodájában. Augusztus 21-ig minden kedden és csütörtökön délelőtt 9 és 11 óra között várják az egyesületi tagokat, illetve az érdeklődőket. A régi ügyfélfogadási időpont augusztus 22-től áll vissza, csütörtökönként 13 és 16 óra között tartják az ügyfélfogadást a Városház tér 2. szám alatt.
2012.07.20. 11:01:28 -
Technikai fejlesztések miatt július 19-én, csütörtökön egy napra bezár a posta Öreghegyen
A Magyar Posta Zrt. a postahivatalok technológiai fejlesztését végzi országszerte. A postákat informatikai hálózatba kötik, illetve a szolgáltatási és belső működési folyamatokat is átalakítják. A Késmárki utcában található 8–as számú postahivatal informatikai fejlesztésére július 19–én csütörtökön lesz, de péntektől a megszokott nyitvatartási rend szerint várja az ügyfeleket az öreghegyi posta.
2012.07.17. 12:11:17