Közlemények
-
Összefoglaló a fehérváriakat érintő változásokról
Újabb szintre emelkedett a koronavírus-járvány elleni védekezés. Szombattól életbe lépett a kijárási korlátozás, amely további változásokat hozott a mindennapokban. Az új jogszabályi kötelezettségek betartása mellett hétfőtől változik a közösségi közlekedés menetrendje, az igénybe vehető lomtalanítási szolgáltatás, valamint a hét közepétől ingyen utazhatnak az egészségügyben dolgozók.
2020.03.30. 12:06:15 -
Útlezárás a Távírda utca Budai út felőli végén hétfőn
Gázszivárgás hibaelhárítása miatt ma, március 30-án hétfőn előreláthatólag 16 óráig lezárják a Távírda utca Budai út felőli végét a Budai út csatlakozásában.
2020.03.30. 09:09:17 -
Fehérváron is ingyenes lesz a közösségi közlekedés az egészségügyi dolgozóknak
"Székesfehérvár örömmel csatlakozik a kezdeményezéshez és április 1-től ingyenessé teszi a közösségi közlekedést az egészségügyben dolgozók számára, ezzel is kifejezve tiszteletünket, hálánkat és köszönetünket előttük." - jelentette be szombaton közösségi oldalán Dr. Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere csatlakozva Vargha Tamás kezdeményezésére az Operatív Törzs helyközi járatokra vonatkozó bejelentéséhez.
2020.03.28. 17:23:04 -
Hétfőtől szombati menetrend, mentesítő járatokkal
Hétfőtől a szabadnapokra érvényes menetrend lép életbe a helyi közösségi közlekedésben, amit a legforgalmasabb autóbuszvonalakon mentesítő járatokkal egészítenek ki.
2020.03.28. 09:23:03 -
Videotelefonos családi kapcsolattartás indul a fehérvári idősgondozó intézményekben
Új kezdeményezésként videotelefonos kapcsolattartást tesznek lehetővé a székesfehérvári idősgondozó intézményekben, várhatóan április 1-jétől. Így kívánják könnyebbé tenni azon idős emberek életét, akik hónapok óta nem találkozhattak a családtagjaikkal.
2020.03.28. 07:22:00