Hírek
-
Félmillió forint nyomravezetői díj a benzinkút rablójáért
A fehérvári GP benzinkút félmillió forint nyomravezetői díjat ajánlott fel annak, aki felismeri azt a férfit, aki július 03-án kirabolta a töltőállomást. Július 3-án éjszaka a Székesfehérvár, Horvát István utcában lévő GP benzinkút üzletébe egy álarcos férfi besétált, majd fegyverrel a kezében a pultban álló üzletvezetőt és másik két munkatársát a bevétel átadására szólította fel, majd a kasszából eltulajdonította a teljes bevételt.
2009.07.23. 12:20:32 -
Közvilágítás korszerűsítési munkákra vár ajánlatokat a Városgondnokság
Közvilágítás korszerűsítési munkák elvégzésére várja alvállalkozók jelentkezését Székesfehérvár Városgondnoksága Nonprofit Kft. A kivitelezőnek a város területén 13 helyszínen kell bővíteni, illetve kiépíteni a közvilágítást. A vállalkozók jelentkezését július 30-án 10 óráig várja aVárosgondnokság. Az ajánlatokat zárt borítékban személyesen, illetve postai úton lehet eljutatni. A Városgondnokság pályázati felhívásait ITT találja!
2009.07.23. 12:16:59 -
A fehérvári Táncházat is felkeresik a Nyári Egyetem diákjai
Huszonnyolc országból több mint hetven diák vesz részt a Balassi Intézet és a Kodolányi János Főiskola közös nyári egyetemén, amelyen először hallgatnak előadásokat a magyar zene történetéből. Augusztus 14-ig nyolc csoportban tanulják a magyar nyelvet és ismerkednek a kultúrával a diákok, akik Székesfehérváron néptáncbemutatót is láthatnak, ezt táncház követi.
2009.07.23. 09:37:33 -
Székesfehérvári cég panasza nyomán bírságolták meg a MÁV-ot
A közbeszerzési törvény megsértése miatt 1 millió forint bírsággal sújtotta a MÁV Zrt.-t a Közbeszerzési Döntőbizottság. A MÁV Zrt. 25 kilovoltos vasúti felsővezeték-hálózatán a felsővezeték karbantartására, hibaelhárítására írt ki pályázatot. A székesfehérvári Fehérvillám Kft. szerint a pályázati feltételeket csak kevesen tudták volna teljesíteni, ezért a döntőbizottsághoz fordult.
2009.07.23. 09:32:20 -
Ismét vizet osztanak a hőségben Székesfehérvár forgalmas kereszteződéseiben
A hőségriadóban a Széphő Zrt Székesfehérvár Önkormányzatával közösen ezúttal is megszervezi az ásványvíz-osztó akciót. Csütörtökön és pénteken 12 és 14 óra között Fehérvár 3 pontján, a Várkörút és a Mátyás király körút sarkán, a Várkörút - Prohászka és a Budai út kereszteződésében a Teleki Blanka Gimnáziumnál, valamint a Piac térnél osztanak vizet. A Városgondnokság a város forgalmasabb utcáin locsolóautókkal jár este hat órától.
2009.07.23. 07:57:11
Önkénteseket keresnek a Gaja-patak medrének takarításához
Másfél méteres üreg miatt zárták le a Várkörutat - kijavította a hibát a Városgondnokság
Üreg a Várkörúton - szerdán délelőtt kijavította a hibát a Városgondnokság
Július 28-tól indul a lakásmentő csomag
Képek a Székesfehérvár mellett lezuhant kisrepülő mentéséről
KÉPGALÉRIA a mentésről