Hírek
-
Székesfehérvár 2011 falinaptár a Pünkösdi Virágálom fotóival
2011-es Székesfehérvár falinaptár jelent meg, mely a tavaszi Pünkösdi Virágálom rendezvény készített virágkompozíciók fotóiból készült összeállítást tartalmazza. A naptár A/4 -es méretben készült, ára: 1500 Ft. és a Tourinform Irodában kapható. A naptár ITT is letölthető! (.pdf)
2010.12.14. 12:43:06 -
Nyílt napot tartanak a Kodolányi János Főiskolán
Kezdetét vette a 2011/12-es felsőoktatási felvételi eljárás kampánya, a Kodolányi János Főiskola 2011 szeptemberében induló képzéseit mutatja be a főiskola oktatási helyszínein 2010. december 14 és december 17-e között. A székesfehérvári bemutató napot december 15-én szerdán 10 órától tartják a főiskola „A” épületének előadójában. A szakbemutatókra 11 órától kerül sor.
2010.12.14. 11:55:23 -
Bababörze lesz szombaton a Németh László Általános Iskolában
December 18-án szombaton délelőtt 8.00 és 12.00 óra között bababörzét tartanak Székesfehérváron a Németh László Általános Iskolában. A szervezők mindazon érdeklődőket várják, akik megunt, de jó állapotban lévő gyermekruhákat, játékokat keresnek, illetve azokat is várják természetesen, akik itt kívánják értékesíteni a használt, de jó állapotban lévő gyermekholmikat, játékokat, babakocsikat, kisbicikliket, bébikompokat.
2010.12.14. 11:29:01 -
Két éven belül teljes lesz a csatornázottság - beszélgetés Horváth Miklós Csaba önkormányzati képviselővel
Horváth Miklós Csaba 1994-től folyamatosan tagja a városi képviselő- testületnek, a 2002-es választási év kivételével mindig egyéni körzetben győzött. Hosszú ideje képviseli a dél-öreghegyi és kisfaludi választókat a közgyűlésben, így pontosan ismeri a körzet valamennyi problémáját. Az elmúlt négy évben városfejlesztési tanácsnokként és sportbizottsági elnökként is dolgozott.
2010.12.14. 09:31:11 -
Ingyenes a parkolás az ünnepek alatt Székesfehérváron
December 22-től január 3-ig díjmentes lesz a parkolás Székesfehérváron. Az ingyenes parkolásról mindenki értesül, aki parkolójegyet szeretne váltani, hiszen ebben az időszakban nem működnek majd a parkolóautomaták. A történelmi belvárosba, ami kiemelt parkolási zóna ez idő alatt is csak engedéllyel lehet behajtani. Márkus Tibor a Városgondnokság Parkolási csoportjának vezetője felhívta arra is a figyelmet, hogy 2011. január 31-ig jók a 2010-es parkolóbérletek.
2010.12.14. 09:14:20