Közlemények


/ 2010.07.08. 15:52:49 |

Megújul az Esze Tamás utcai orvosi rendelő

2010. július 12-től a Mártírok út 2. szám alatti MÁV rendelőben fogadják a betegeket az Esze Tamás utcai orvosi rendelőben dolgozó felnőtt háziorvosok. A változás várhatóan augusztus közepéig marad érvényben, az oka pedig igen örömteli, hiszen megújul az Esze Tamás utcai orvosi rendelő. A kiköltözés utolsó napján, július 9-én délelőtt Dr. Szilágyi Csilla, délután pedig Dr. Yaghi Reda háziorvosok vállalták a sürgősségi ellátást a Prohászka utca 17. szám alatti rendelőben.
/ 2010.07.06. 09:48:40 |

Új helyen a Lakásbérlők és Lakástulajdonosok Egyesülete

 A Lakásbérlők és Lakástulajdonosok Egyesülete ezúton tájékoztatja a tagságot és valamennyi érdeklődőt, hogy székhelye megváltozott. Az új cím: Székesfehérvár Semmelweis u. 8. (Fórum ABC mellett) Hétfőtől, július 4-től már az ügyfélfogadás is fenti címen érhető el - tájékoztatott Tőgl Lászlóné az egyesület elnöke.
/ 2010.07.01. 12:55:13 |

Vízóraleolvasás a Maroshegyen és a Palotavárosban

 Székesfehérváron a következő helyeken és napokon, az „F” leolvasási ütemnek megfelelően a lakáson belüli vízmérők (mellékvízmérők) leolvasását végzik: Július 5. (hétfő): Balatoni út, Csapó u., Gancs Pál u., Hübner A. u., Rác utca, Rádió u., Sóstó lakótelep, Repülőtér u., Vásárhelyi utca; Július 6. (kedd): Bátky Zs. u., Jankovich utca, Kelemen B. utca, Kodolányi utca; Július 7. (szerda): Cserepes köz, Halász u., Horog u., Jancsár u., Sziget utca.
/ 2010.07.01. 12:27:41 |

"Kedves Fehérváriak!" - Warvasovszky Tihamér közleménye a városlakókhoz

 "Az Önök bizalmából és támogatásával 12 éve vagyok Székesfehérvár polgármestere. Éppen ezért nem volt könnyű meghoznom azt a döntést, amikor vállaltam az Állami Számvevőszék alelnöki jelölést. De meggyőződésem, hogy egy városát szerető embernek minden döntésénél a város és az itt élő emberek érdekeit kell szem előtt tartani. Most is így tettem." - fogalmaz közleményében Warvasovszky Tihamér.
/ 2010.06.28. 13:36:03 |

Lakossági fórum a Maroshegyen a veszprémi vasút felújításáról

 Brájer Éva, Maroshegy (19. számú választókörzet) önkormányzati képviselője június 30-án (szerdán) 17.30 órakor lakossági fórumot tart a Gárdonyi Géza Művelődési Házban a veszprémi vasútvonal fejlesztéséről és bővítéséről. A téma fontosságára tekintettel kérik, hogy az érintett utcák lakói feltétlenül vegyenek részt a fórumon!
/ 2010.06.25. 12:31:09 |

Folytatódik a gyűjtés az árvízkárosultakért

Az előzetesen közzétettek szerint 2010. június 26-án (szombaton) lezárul az az adománygyűjtő akció, amit Székesfehérvár több önkormányzati és országgyűlési képviselője indított útjára. Szombaton 12 óráig még várják a felajánlásokat a Városház téri faházban. Pénzbeli adományokat továbbra is fogadnak az erre a célra létrehozott - 12023008-00153647-08700007 jelű - bankszámlaszámon.
/ 2010.06.25. 11:29:54 |

Változik a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási rendje jövő héten

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala tájékoztatja ügyfeleit, hogy ügyfélfogadása átmenetileg az alábbiak szerint változik: 2010. június 30. (szerda): 8.00 órától 12.00 óráig; 2010. július 1. (csütörtök): munkaszüneti nap; 2010. július 2. (péntek): ügyfélfogadás szünetel. Megértésüket köszönjük!
/ 2010.06.25. 11:25:23 |

Önkéntes munkára várják a fehérváriakat szombaton délelőtt

 A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület június 26-án, szombaton 10 órától a társadalmi felelősségvállalás jegyében ismételten megrendezi a Sóstói stadiont és környékét érintő önkéntes napját. Ennek keretében a stadion környékén szemét gyűjtés lesz, illetve a stadion kerítéseinek a festését is elvégzik. Aki úgy érzi, hogy csatlakozna a "csapathoz" azt a fenti időpontban szívesen látják, a szervezők senkin nem hagynak ennivaló és ital nélkül.
/ 2010.06.18. 12:03:22 |

Egy héttel később rendezik a Nyugdíjas Juniálist

 Az időjárás-előrejelzések alapján vasárnap esős, rosszidő várható. A szervezők ezért a Senior Nap – Nyugdíjas Juniális elhalasztásáról döntöttek. Eszerint a rendezvényre 2010. június 27-én (vasárnap) 10.00 órától a Városház téren kerül sor. A résztvevők zenés, táncos produkciókkal készülnek, dalosok és versmondók érkeznek az egész megyéből. A rendezvényekre díjtalan a belépés. A szervezők mindenkit szeretettel várnak!
/ 2010.06.01. 12:10:45 |

Üzemzavar volt az Okmányirodában

 Technikai okok miatt a délelőtti órákban nem működött az Okmányiroda rendszere és így az ügyintézés is szünetelt. Az üzemzavar a Hivatalon kívül álló okok miatt merült fel. Az ügyfeleknek okozott kellemetlenség orvoslására azok, akik délelőttre előjegyzett időponttal rendelkeztek, holnaptól ügyfélfogadási időben bármikor felkereshetik az Okmányirodát. Az ő kiszolgálásuk soron kívül megtörténik, ehhez jelezniük kell az ügyintézőknél, hogy kedden délelőttre volt időpontfoglalásuk.