Közlemények
-
Forgalomkorlátozások szombaton délelőtt a ballagás ideje alatt
Április 30-án, szombaton 9.00 órai kezdettel hagyományosan a Városház téren rendezik meg a központi ballagást a székesfehérvári középfokú oktatási intézményekben érettségiző diákok számára. Délelőtt útlezárások várhatóak a belváros környékén. A Szabadságharcos u., Ady Endre u., Jókai u., Oskola u., Arany J. u., Kossuth u., Petőfi S. u., Szent István tér, Budai u. kell forgalomkorlátozásra számítani 7 óra 30 perc és 10.00 óra között.
2011.04.26. 15:20:31 -
A város polgármesterével tart fogadóórát a 4. szmú választókerület képviselője
Székesfehérvár polgármesterével közös fogadóórát tart Dr. Kovács Zsolt, a 4. számú választókörzet önkormányzati képviselője április 27-én, szerdán 18 órától. A fogadóórára minden érdeklődő lakót szeretettel várnak. Helyszín: Belvárosi I. István Középiskola Jáky József Tagintézménye (Deák F. u. 11.) A 4. számú választókörzetkhez tartozó utcák - LETÖLTHETÕ (.doc) dr. Kovács Zsolt elérhetősége: kovacs.zsolt@fehervar.hu
2011.04.21. 14:05:10 -
Lakossági fórum az Akácfa utca forgalmáról
Az Akácfa utca forgalmával kapcsolatban tart lakossági fórumot az Akácfa utca-Sárkeresztúri út csomópontjánál Mészáros Attila önkormányzati képviselő. A fórum vendége lesz: Bozai István városgondnok és Nagy Zsolt, a Polgármesteri Hivatal Közlekedési Irodájának vezetője. Az esetleges forgalmi rend változás érinti az Akácfa utca mellett a Szárcsa, a Börgöndi, a Sárkeresztúri út 1-30., illetve a Széchenyi utca 100-150. szám alatt élőket is.
2011.04.09. 10:18:40 -
Vandál betörők a nyugdíjasházban - ötvenezer forintos nyomravezetői díjat ajánlott fel a Polgármesteri Hivatal
Továbbra is keresi a rendőrség a Lövölde úti Nyugdíjas Szolgáltató Házban történt fosztogatás tettesét, illetve tetteseit. Az önkormányzat segít a bajba jutott időseken és nyomravezetői díjat is felajánlott. Az elkövetők ajtókat szakítottak le, szekrényeket törtek fel, eltulajdonítottak egy számítógépet, némi készpénzt, számos nélkülözhetetlen szerszámgépet és fodrászati alapkellékeket.
2011.04.05. 07:10:37 -
Lakossági fórum lesz szerdán 17 órától a Feketehegy - Szárazrét és a Szedreskert lakóinak
Szerdán délután 17 órától lakossági fórumot tart Szigli István, Feketehegy - Szárazrét - Szedreskert önkormányzati képviselője. A rendezvény meghívottjai: dr. Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere, dr. Csizek Tibor ezredes, Székesfehérvár rendőrkapitánya, Bozai István városgondnok, Páli Zsuzsanna főépítész, Nagy Zsolt, a Közlekedési Iroda vezetője. A fórumon valamennyi, a városrészek életét érintő aktuális témáról szó lesz.
2011.03.28. 08:02:11