Közlemények
-
Elhunyt dr. Jerabek Ilona háziorvos
Székesfehérváron, 2011. október 4-én elhunyt Dr. Jerabek Ilona házi gyermekorvos. A doktornő több évtizeden át végzett kimagasló és önzetlen munkát Székesfehérváron az egészségügyben. Temetésére 2011. október 22-én 13.00 órakor kerül sor a Csutora temetőben. A doktornőnek Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Humán Közszolgálati Szakbizottság 2011-ben a Semmelweis Nap alkalmából köszönetét fejezte ki a székesfehérvári egészségügyben több évtizeden át végzett kimagasló munkájáért.
2011.10.21. 13:39:59 -
Útlezárás és forgalomterelések az ünnepség miatt
Megemlékezést és koszorúzást tartanak október 21-én, pénteken délelőtt az '56-osok terén az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére. Az esemény miatt 8.30 órától 10.00 óráig teljes szélességében lezárják a Budai út - József Attila utca - Deák Ferenc utcai csomópontot. Az érintett távolsági, helyközi és helyi autóbuszjáratok terelőútvonalon közlekednek.
2011.10.20. 08:53:33 -
Lakossági fórum a Maroshegyen
Október 12-én, szerdán 18.00 órától lakossági fórumot tart Brájer Éva. Maroshegy önkormányzati képviselője a Gárdonyi Géza Művelődési Házban várja az érdeklődőket, melyen jelen lesz dr. Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere, Bozai István, a Székesfehérvár Városgondnoksága Kft. ügyvezető igazgatója és Dr. Csizek Tibor rendőr ezredes, Székesfehérvár rendőrkapitánya is.
2011.10.10. 12:21:30 -
Félpályás útlezárásra kell számítani a reggeli csúcsforgalomban
Bejelentett demonstráció miatt október 11-én kedden két főúton is félpályás útlezárásra kell számítania az autósoknak. 06 óra 30 perctől 10 óráig (3 és fél óra időtartamban) a 81-es főút 3+100 és a 3+600 km szelvénye között (Szfvár irányába a menetirány szerinti jobb oldalon), valamint ugyanebben az időben a 63-as számú főút 88+500 és a 88+000 km szelvénye között Székesfehérvár irányába a menetirány szerinti jobb oldalon akadályozzák a reggeli forgalmat.
2011.10.10. 10:26:22 -
Fogadóórát és fórumot szervez Deák Lajosné önkormányzati képviselő
Két fórumon is várja a 11-es választókörzetben élőket jövő héten Deák Lajosné. A körzet önkormányzati képviselője október 10-én, hétfőn 16 órától a Széna Téri Általános Iskolában tart fogadóórát, október 13-án, csütörtökön pedig 16 órától utcafórumot szervez ahova a Kisteleki utcában élőket várják. A képviselő az utca közlekedésről szeretne egyeztetni a lakókkal.
2011.10.05. 13:15:20