Hírek
-
Egynapos látogatási tilalom a Szent György Kórházban
Látogatási tilalom lesz szombaton a Fejér Megyei Szent György Kórház diagnosztikai tömbjében, a hotel épületben, valamint a II. számú szakambulancián. A tilalmat a melegvíz-hálózat tervezett karbantartó fertőtlenítése miatt rendelte el a székesfehérvári intézmény vezetője. A tilalom által érintett területeken a csapból és a zuhanyrózsából történő vízfelhasználás káros lehet az egészségre, ezért tilos.
2010.06.03. 18:12:13 -
Megkezdődtek a könyvheti programok a Kodolányin
A Kodolányi János Főiskola Könyvtára a hagyományokhoz híven idén is csatlakozott könyvbemutatókkal és közönségtalálkozókkal a 81. Ünnepi Könyhét székesfehérvári programjaihoz. Virágh Ildikó, a Kodolányi János Főiskola tanára, a Vörösmarty Rádió főszerkesztője sikeres kodolányisokat megszólaltató interjúkötetének közönségtalálkozójára június 2-án került sor.
2010.06.03. 17:22:35 -
Svéd edzőt választott a Sapa Fehérvár
A svéd Ulf Weinstock lett a Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának új vezetőedzője — jelentette be csütörtökön a székesfehérvári klub. Az 58 esztendős Weinstock játékosként olimpiai bronz-, világbajnoki ezüst- és bronzérmes, ezen kívül nyert junior-világbajnokságot, valamint svéd és norvég bajnoki címet is. 1986 óta edző, dolgozott többek között a norvég, a svéd és a dán bajnokságban, legutóbb pedig a MOL Ligában érdekelt SC Csíkszereda mestere volt.
2010.06.03. 13:09:51 -
A Fehérvár Televízió videós hírei a város honlapján
Mostantól a fehervar.hu cikkei mellett a Fehérvár Médiacentrum által készített videós híranyagok elérhetőek a város honlapjának cikkeiben. A híranyagokat 575 pixel szélességben lehet megnézni, melyhez az ingyenesen letölthető Adobe Flash Player program is szükséges. Ez a legtöbb számítógépen megtalálható, ha mégsem akkor innen ingyenesen letölthető a legújabb verziója a programnak!
2010.06.03. 12:25:29 -
Vérüket adták a Városgondnokság munkatársai
Székesfehérvár Városgondnokság magáénak érzi az "Adj vért és ments meg egy életet!" jelmondatot. Nemrégiben felkeresték a gondnokság önkéntesei a fehérvári véradó állomást, akik örömmel fogadták jelentkezésünket. Csütörtökön a Városgondnokság épületében pedig kihelyezett véradást szerveztek. "Az akció olyan jól sikerült, hogy hagyományt szeretnénk teremteni belőle." - mondta Béndek Balázs gazdasági igazgatóhelyettes.
2010.06.03. 11:47:12